Le World Padel Tour sformalizowane Final Master w 2020 roku i odbędzie się o godz Minorka na Balearach od 10 do 13 grudnia 2020 r. 

Minorka i 2!

Minorka będzie zatem gospodarzem po raz drugi w tym roku kolejnej imprezy World Padel Tour po Menorca Open w tym miesiącu.

Turniej Masters miał się odbyć w Madrycie w 2020 roku po finale Masters w Barcelonie w grudniu zeszłego roku. Program nauki, którego organizatorzy absolutnie chcieli.

Ale kryzys zdrowotny nie został rozwiązany i WPT woli zapewnić tego Mistrza wysyłając go na Minorkę.

Niektórzy obserwatorzy mogą uznać ten wybór za zaskakujący, ponieważ jest to rzeczywiście drugie wydarzenie na Minorce. Kanarki też były możliwe.

Najlepszych 16 do rozmnażania

Należy pamiętać, że w 2020 roku w Mistrzostwach Minorki będzie 16 najlepszych zawodników z toru profesjonalnego. Ale uwaga, konieczne będzie oparcie się na klasyfikacji ustalonej przez WPT w 2020: The RACE.

W tej szesnastce najlepszych kobiet i panów będzie stosunkowo niewiele niespodzianek, ponieważ dla większości z nich znamy już przyszłe kwalifikacje. Ale uwaga, jest jeszcze kilka miejsc do zrobienia, a ostatnie otwarcia w Alicante i Vigo mogą być warte złota dla niektórych graczy.

Za kulisami gracze nie są pewni, czy te dwa Open faktycznie odbędą się. Rzeczywiście, wiele krajów europejskich przywróciło ochronę. Hiszpański rząd pozostawia sobie możliwość śledzenia swoich europejskich kolegów.

Mistrzowski finał Estrella Damm 2020 zaprezentowany w ten czwartek

Dziś rano Susana Mora, przewodnicząca Rady Minorki, Héctor Pons, burmistrz Mahón i Mario Hernando, dyrektor generalny World Padel Tour przedstawił Estrella Damm Master Final 2020 w Mahón Naval Base.

Mario Hernando,

Minorka to idealne miejsce na taki turniej, a tym bardziej w ogólnych warunkach tak skomplikowanych, przez które przechodzimy.

Będzie to wielkie wydarzenie, które każdy będzie mógł zobaczyć w telewizji.

W imieniu Przewodniczącego Rady Minorki,

To sposób na pozycjonowanie Minorki na mapie najważniejszych międzynarodowych wydarzeń sportowych.

Ma również nadzieję, że tego typu wydarzenie pomoże „pobudzić gospodarkę Minorki w tym bardzo delikatnym momencie".

Jest szansa, że ​​publiczność mogłaby uczestniczyć w spotkaniu, gdyby nie było nowych ograniczeń na wyspie. A priori, możemy mieć do 1000 fanów dziennie. Są przekonani, że w tym roku podczas Mistrzowskiego Finału nie będziemy mieli rekordów widzów. Z drugiej strony spodziewamy się ogromnej widowni WPT na jego kanale.

Możesz teraz kupić bilety na stronie internetowej World Padel Tour w punktach sprzedaży El Corte Inglés.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.