Wielki cios dla San Diego Stingrays, którzy podpisali kontrakt z dwiema legendami drużyny padel świat na rok 2024: Maxi Sanchez i Miguel Lamperti.

To oficjalna informacja, bo została udostępniona na portalu Strona na Facebooku o Padel Liga Pro (PPL).

Ci dwaj wybrani rekruci niewątpliwie przeżyją najlepsze dni w drużynie San Diego, ale także w lidze amerykańskiej. Rzeczywiście, oprócz Juana Martina Diaza, którego występ w drużynie New York Atlantics został już ogłoszony w przyszłym sezonie, jest dwóch nowych zawodników bardzo wysokiego szczebla, którzy przybędą, aby przywieźć swój talent do Stanów Zjednoczonych, tak jak to robimy w tym sezonie Marta Marrero i Seba Nerona.

Z takimi zawodnikami i gwiazdami jak Juan Martin Del Potro czy Daddy Yankee, właściciel franczyzy Orlando, wydaje się, że PPL ma przed sobą świetlaną przyszłość!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !