Lotto Bruksela P2 nie ujawniło nam jeszcze wszystkich swoich tajemnic. Drugi P2 sezonu powita mnóstwo nowych par u mężczyzn et u kobiet. Jeszcze dziś mamy potwierdzenie nowego stowarzyszenia: Maxi Sancheza et Sanyo Gutierrez będą pracować ramię w ramię w Belgii.

Mniej więcej zapowiedział to już Sanyo Gutiérrez, mówiąc o projekcie „krótkoterminowo„, obok doświadczonego Maxi Sancheza. Teraz oczekiwaliśmy zobacz, jak są razem zarejestrowani na turnieju. Teraz, gdy on i Paquito Navarro ogłosili separację – chociaż było to przesądzone – Sanyo i Maxi zarejestrowali się razem w Brukseli.

Ta nowa rejestracja potwierdza zatem nową przypuszczalną parę na resztę sezonu. Dziś wydaje się to bardziej niż prawdopodobne Paquito Navarro et juan lebron rozwijać się razem przez resztę tego roku 2024. Jednak wydaje się, że nikomu nie spieszy się z opublikowaniem tego wszystkiego oficjalnie...

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.