Melissa Martin weszła na mikrofon Padel Magazine podczasWydanie Stefana Cupra Padel-Point Tour. O programie wywiadu: jego współpraca z Amélie Detrivière, jego rola w Cupra Padel-Point Tour, francuski zespół i jego wizja padel ogólnie kobiecy.

Melissa, ekspertka padel Cupra Padel-Point Tour

Padel Magazine : Mogliśmy Was zobaczyć na różnych etapach Cupra Padel-Point Tour, jaka jest Twoja rola w tej organizacji? Co dla Ciebie sprawia, że ​​jest tak wyjątkowy i odróżnia go od innych obwodów?

Melissa Martin : „Współpracuję z firmą eventową wynajętą ​​przez Cuprę i Padel-Point zorganizować wycieczkę, a kto nazywa się Welldone. Pomagam w organizacji a szczególnie na poziomie sportowym, dużo doradzam i jestem przy animacjach. Jestem trochę ekspertem padel zespołu, powiedzmy (śmiech). Jeśli są animacje i kliniki też staram się na nie uczęszczać itp. Celem tej trasy jest jazda na fali padel, aby dać znać Padel-Point i Cupra też, ale ich celem jest zrobienie padel co to jest: coś zabawnego i biesiadnego. “

„Postaram się zrobić jak najwięcej turniejów APT i World Padel Tour"

Padel Magazine : Na uboczu tego Cupra Padel-Point Tour Ty też masz swoją karierę jako zawodnik, co masz w programie na najbliższe 2-3 miesiące?

Melissa Martin : „Więc tak rzeczywiście, gram na boku (śmiech). Prawdą jest, że wznowiłem nie tak dawno temu (na P2000 of Padel Horyzont, który wygrała). Miałem dużo pracy i mało czasu na przerabianie turniejów, ale teraz powoli podnoszę się i chcę robić o wiele więcej. Mamy dużą przerwę od P2000, kolejna (P2000) jest we wrześniu pod Piramidami.

Zamierzam zagrać w nadchodzących turniejach: więc APT, który niedługo będzie w Portugalii, zagram z Wendy (Barsotti); turniej WPT w Tuluzie, w którym zagram z Amélie Detrivière i o który poprosiliśmy o wild-card. Postaram się zrobić jak najwięcej APT i World Padel Tour to możliwe w zależności od mojej dostępności, ale i tak chcę grać. “

Melissa Martin i dzieci Cupra Padel Wieża Saint Etienne

Zrównany z Amélie Detrivière na mistrzostwach Francji

Padel Magazine : Wspomniałeś wcześniej o Amélie Detrivière, czy możemy uznać, że jest twoją oficjalną partnerką na torze francuskim? Czy możemy się spodziewać, że będziemy grać razem podczas mistrzostw Francji?

Melissa Martin : „Tak, to na pewno! Omówiliśmy to już z Amélie pod koniec zeszłego roku, w szczególności dlatego, że rozstała się z Mai Vo, która trochę odsunęła francuski obwód. I to prawda, że ​​z Amélie zawsze graliśmy razem w reprezentacji Francji, to było trochę jak mój oficjalny partner w selekcji. Zawsze dobrze się dogadywaliśmy, ale nigdy nie mieliśmy okazji jechać razem na francuskim torze, więc zdecydowaliśmy się na to i świetnie się bawiliśmy.

Będziemy razem na mistrzostwach Francji, do których jesteśmy automatycznie zakwalifikowani, więc nie będziemy robić regionalnych. I zrobimy jak najwięcej turniejów we Francji, nawet turnieje międzynarodowe, kiedy tylko będzie mogła. “

” padel kobiecość jest bardzo bliska padel mężczyzna amator we Francji”

Padel Magazine : Porozmawiajmy o padel kobiecy. Jak oceniasz ogólną sytuację toru kobiecego?

Melissa Martin : ” Na razie kobiety nie są pewne Premier Padel, ale wiemy, że najlepsi gracze chcą wynegocjować najlepszy kontrakt na tym torze. Chcą docenić padel kobiecy, który w dzisiejszych czasach każdy uważa za niesamowitą. Myślę, że może to być jeden z najbardziej rozwiniętych kobiecych sportów.

Le padel kobiecość jest bardzo bliska padel męski amator we Francji, ludzie dużo się w nim rozpoznają i czerpią przyjemność z oglądania. Kobiety i zawodnicy mają tę prawdziwą broń, że mogą powiedzieć: „My też, ludzie chcą nas oglądać i mamy prawo twierdzić, że mamy takie same prawa jak mężczyźni”.

Drużyna Francji zawsze w kąciku mojej głowy

Padel Magazine : Drużyna francuska, czy możemy cię tam znaleźć jako część zespołu?

Melissa Martin : Ramy (śmiech). Nie, myślę, że menedżerowie to bardziej Alix i Léa! W każdym razie zawsze lubiłem grać dla reprezentacji Francji, w każdym razie: kto nie lubi grać dla Francji?

Ale to prawda, że ​​miałem wspaniałe doświadczenia i byłoby wspaniale wrócić. Prawdą jest, że nie wywalczyłem ostatnich mistrzostw świata, bo pod koniec zeszłego roku nie byłem w dobrej formie i wyniki nie były dla mnie korzystne. Ale byłoby świetnie, to jest cel i myślimy o tym. Przede wszystkim dobra zabawa i najlepszy zespół do reprezentowania Francji.

Od teraz jestem we Francji, nie jestem już w Madrycie, trenuję, ale też pracuję na boku… To wciąż marzenie francuskiej drużyny, ale podchodzę do sytuacji dość obiektywnie.

Będzie to zależało od wyników, nawet jeśli na początku roku zrobimy kilka dobrych, mistrzostw świata jeszcze nie ma. Zobaczymy, ale i tak chcemy tego z Amélie. “

Aby znaleźć cały wywiad i dodatkowe pytanie zadane Melissie na końcu tego wywiadu, dzieje się to tutaj:

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.