W losowaniu kobiet doszło do masakry wśród czołowych rozstawionych. Rzeczywiście, na początku półfinału pozostały już tylko pary 2, 6 i 7.

Rzeczywiście, od 16. trzy najlepsze pary na świecie zostały znokautowane. Paula Josemaría et Ariany Sanchez (1). Marta Ortega et Vero Virseda (4). Alejandra Salazar et Tamary Icardo (5).

W ćwierćfinale nowa sensacja w postaci eliminacji rozstawionego z numerem 2, Klaudia Fernandez et Gemma Triay, wyszedł przez groźnego Jessa Castello et Klaudia Jensen (TS7). Maraton, który trwał ponad trzy godziny, w dusznym upale Acapulco.

Zwycięstwo 6/7 6/2 6/2 dla Jessiki Castello i Claudii Jensen, które w związku z tym mają spotkanie w półfinale z Delfi Brea et Bea González, więcej niż kiedykolwiek najwięksi faworyci tego Meksyku P1 PXNUMX.

Para Brea/Gonzalez przechodzą spokojnie przez ten turniej i jak dotąd wszystkie swoje spotkania wygrały w setach. W ćwierćfinale superpiba sprowadził weteranów Patty llaguno et Łucji Sainz za 1h30, 6/2 6/3.

Zobaczymy, czy Jess Castello i Claudia Jensen będą miały czas na dobrą regenerację w półfinale, który zapowiada się na mocny zespół hiszpańsko-argentyński w bardzo dobrej formie...

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.