Kto mógł obstawiać taki finał w Acapulco, gdzie nie było dobrze zostać rozstawionym w losowaniu kobiet. Od początku zawodów jesteśmy świadkami prawdziwej masakry wśród kobiet.

Bardzo szybko, Josemaria / Sanchez, Triay/Fernandez lub Salazara/Icardo zostały wydane. Pozostało tylko Delfi Brea et Bea González (ST2). Niestety superpiba nie mogli wiele zdziałać w półfinale i również odpadli.

Résultats : będziemy mieli prawo do zupełnie nowego finału w Acapulco.

Riera/Araujo, do doświadczenia

Oto pierwsi finaliści tego dnia Virginia riera et Sofia Araujo. Ten ostatni pokonał parę Andrzej Ustero / Aleksandra Alonso w trzech seriach: 4/6 6/1 6/4.

W pierwszym secie bardziej doświadczona para miała problemy z utrzymaniem dobrej gry. Pomimo kilku błędów Andrea i Alejandro, dwaj młodzi Hiszpanie, wygrali pierwszego seta tego spotkania.

Porażka w pierwszej rundzie obudziła Rierę/Araujo. Obaj gracze musieli grać tylko w pozostałych dwóch setach, z wysokiej jakości szwami. Tym samym zakwalifikowali się do finału Meksyku P1 PNB.

Jess Castello i Claudia Jensen deklasują Breę/Gonzaleza

Mała sensacja podczas drugiego półfinału pań z eliminacją Delfi Brea et Bea González. superpiba zostali wyeliminowani w dwóch krótkich setach przez parę Jessica castello / Klaudia Jensen. Te ostatnie narzuciły się same 7 / 5 6 / 3.

Utknęło na początku sezonu Delfi Brea i Bea Gonzalez, które tego nie potrafią. Co prawda w Riyadzie był finał P1, ale od Doha już odczuwamy spadek szybkości superpiba którzy nie mogą znaleźć drogi powrotnej do zwycięstwa. Jednak później byli faworytami eliminacja Josemarii/Sancheza.

Zagrają Jessica Castello i Claudia Jensen ich pierwszy w historii finał jako para ten sezon. W walce o tytuł spotkają się zatem z Sofią Araujo i Virginią Rierą.

Finał kobiet rozpocznie się o godz 17h (tj. północ czasu francuskiego). Oczywiście będzie można go śledzić na żywo i w całości na kanale Youtube Premier Padel.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.