Mistrz Francji padel nie mogę wrócić. Wraz ze swoim partnerem, Simonem Vasquezem, żyją marzeniem: mieć szansę na dotarcie w końcu do ostatniej fazy World Padel Tour w Otwarte.

Pamiętaj, że para francusko-szwedzka ma na swoim koncie piąte zwycięstwo z rzędu. A dziś rano udało im się pokonać parę Matias Diaz / Aris Patiniotis w 5 setach: 3/4 6/6 1/1.

Johan Bergeron nadal w to nie wierzy:

Oczywiście mieliśmy kilka upadków, szczególnie w drugim secie, ale po raz kolejny udało nam się osiągnąć niesamowitą grę. I pokonaliśmy Matiasa Diaza w konkurencji, nieuchronnie pozostanie to na zawsze w naszej pamięci.

Teraz jest miejsce na ostatnie etapy i będzie to walka z moim partnerem we Francji: Benjaminem Tisonem.

Kto mógł w to uwierzyć?

Przypomnijmy, że nieco wcześniej para Benjamin Tison / Teo Zapata również poradziła sobie w niesamowitym meczu, wygrywając w dwóch małych setach pierwsze rozstawienie tych zapowiedzi Pineiro / Martinez Vasquez 6/2 6/2.

Nasze dwa tricolory stają przeciwko sobie w tym finale previas, które będą śledzone na żywo Twitch kanał z World Padel Tour około 15:XNUMX

świat-padel-wycieczka-miami-open-2022-bergeron-tison
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.