To świetna pierwsza we Włoszech.

W rzeczywistości Milan będzie gospodarzem pierwszego koncertu w 100% padel od 13 do 15 stycznia 2023 w MiCo Fiera Milano City w słynnym mediolańskim centrum wystawienniczym, w bezpośrednim sąsiedztwie City Life, nowoczesnego, atrakcyjnego słupa.

To niesamowite wydarzenie jest sygnowane przez Next Group we współpracy z Włoską Federacją Tenisową.

Włochy, pasjonaci

Jeśli we Francji padel wystartował, a co z Włochami?

Nasi zaalpejscy sąsiedzi coraz bardziej pasjonują się pałacem. Powstaje wiele dziedzin i ta dyscyplina, która dla jednych wydawała się tylko modą, dla innych staje się prawdziwą pasją.

Liczby są bardzo zachęcające:

  • 350 000 regularnych praktykujących
  • 1 000 000 fanów
  • 6 torów wybudowanych w kraju w ostatnich latach

Udało nam się naliczyć 238 klubów i 685 torów na 291 w samym Mediolanie.

Należy również zwrócić uwagę, że stolica Lombardii cieszy się doskonałym rozgłosem pod względem padel ponieważ piłkarz Zlatan Ibrahimovic otwiera tam centrum.

PADEL ZENTER MEDIOLAN (1)
Padel Zenter Mediolan

Długo oczekiwany show

W ciągu tych trzech dni wiele aktywności zachwyci profesjonalistów, firmy, graczy, a nawet pasjonatów na czterech udostępnionych przez organizatorów torach.

Krążą również pogłoski, że odbędzie się „tajne” przyjęcie, ale na razie nie ujawniono żadnych szczegółów. Musisz uzbroić się w cierpliwość, ponieważ wszystkie informacje zostaną ujawnione na kilka dni przed rozpoczęciem działań wojennych.

Więc tak, przyjaciele padeleros, styczeń 2023 nie jest na razie i będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość, ale data została wybrana tak, aby wszystkie obecne firmy mogły komunikować się na temat swoich nowych asortymentów i wystawiać je na targach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej spółki zależnej organizatorów Padel Trend.

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.