Dochodzimy do sedna sprawy po stronie Milanu wraz z rozpoczęciem ćwierćfinału w ten piątkowy poranek o 09:30.

Kto powiedział, że ćwierćfinały, ten mówi, że są tam prawie wszyscy najlepsi gracze na świecie. Spodziewamy się zatem wspaniałych spotkań i mnóstwa pokaz. Wśród dziewcząt dwa mecze wydają się bardzo nierozstrzygnięte: Brea / Gonzalez vs Virseda / Jensen i Castello / Osoro przeciwko sensacji Goenaga / Martinez.

Jeśli chodzi o mężczyzn, wielkie nazwiska zwykle nie powinny się zbytnio martwić. Chingotto i Paquito, którzy chcą zakończyć wyścig w dobrym stylu, nadal będą musieli uważać na Ruiza / Tello. Stupa/Di Nenno i Lebron/Galan zmierzą się z parami, których nie spodziewaliśmy się na tym poziomie. Ze swojej strony Coello i Tapia po zwolnieniu Sanza/Nieto bez większych trudności będą musieli rozprawić się z Garrido i Gonzalezem.

Dzisiejszy program:

Aby śledzić mecze, to ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !