Po tym jak trochę się dowiedziałem opóźnienie w zapaleniu wczorajszego meczu przeciwko Leygue / Insa, Jaime Muñoz i Jairo Bautista potwierdzili we wtorek bardzo dobre rzeczy, które widzieli podczas drugiego seta przeciwko parze francusko-hiszpańskiej.

Przeciwny Lucho Caprze i Alexowi Chozasowi w drugiej rundzie Milano Premier Padel P1, Hiszpanie spisali się bardzo dobrze, wystawiając na matę parę numer 12.

Zwycięstwo w dwóch setach dla „Chipi” i Jairo (6/1, 7/6) i zakwalifikowanie się do kolejnej rundy, gdzie zmierzą się ze zwycięzcami meczu pomiędzy Di Nenno/Stupaczuk i Lamperti/Jimenez.

Ta nowa przedwczesna porażka z pewnością kładzie kres nawiasowi Chozas/Capra, Lucho zostanie ogłoszony u boku Fernando Belasteguina w przyszłym sezonie !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !