Faworyci zapewnili wczoraj w XNUMX/XNUMX finału mistrzostw Hiszpanii, co zapowiada bardzo ładne plakaty w kwaterach, zwłaszcza wśród dziewcząt.

Wśród pań stół godny World Padel Tour

U dziewcząt jest to proste, znajdujemy najlepsze pary World Padel Tour w tych ćwierćfinałach mistrzostw Hiszpanii. tak Marta Marrero i Marta Ortega miały trochę trudności przeciwko bezprecedensowej parze Riera / Icardo (7/6 6/7 6/2), z pozostałymi faworytami wszyscy wygrali szybkie proste sety wygrywają.

Wystarczająco dużo, aby zachować energię na wielkie gry, które ich dziś czekają! W programie od 10h00, Josemaria / Gonzalez vs Osoro / Navarro, na torze centralnym, a zatem na kanale 1 YouTube Mistrzostw Hiszpanii.

Będzie podążać Sainz / Triay przeciwko Virseda / Martinez na ścieżce 2 Marrero / Ortega vs Amatriain / Llaguno 15:30 na centralnej. Po tym spotkaniu odbędzie się mecz mężczyzn, a następnie, wciąż na środku, bardzo wyczekiwana Sanchez / Salazar vs Alayeto / Alayeto ! Będzie przedstawienie!

U mężczyzn poziom również

Jeśli chodzi o chłopców, nie wszystkie gwiazdy WPT są obecne, a niektóre z najlepszych par zostały wyeliminowane w poprzednich rundach, np. Lijo / Ruiz w szesnastej, a Nieto / Rico zeszłej nocy na ósmej. Dwie pary ofiar, w dwóch zestawach, skojarzenia dwóch legend padel, Paquito Navarro i Juan Martin Diaz.

Ale inni bardzo dobrzy gracze WPT są nadal obecni w WiZink Center. Zaczynamy zmiany o godz 10h00 przez kuszące Coello / Ramirez twarz Fuster / Rubio na ścieżce 2, po którym następuje równie interesujący Botello / Ruiz vs Allemandi / Gonzalez, tym razem na centralnym torze.

Dziś po południu pokaz trwa nadal, ponieważ będziemy mieli na środku, po spotkaniu pań o 15,  Navarro / JM Diaz twarz Fernandez / Diestro. Wreszcie z 19h30, to są Ale Galan i Juan Cruz Belluati, wczorajszy zwycięzca Lamperti / Yanguas w seriach prostych, który zakończy ten piękny dzień padelFacing Garrido / Barahona !

Aby śledzić ten piękny dzień padel na żywo w YouTube, zawsze dwa linki:

Kanał 1 Mistrzostw Hiszpanii na żywo (tor centralny)

Mistrzostwa Hiszpanii na żywo kanał 2 (ścieżka 2)

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !