Wielu z was pytało nas, jak grać w padel, gdy kluby padel musiały zamknąć drzwi z powodu koronawirusa.

Niestety nie mamy rozwiązania. Jeśli wszystko, co mówimy, jest prawdą w tym artykule, oto post, który został napisany tonem przesuniętym w stosunku do bardzo konkretnych bieżących wydarzeń.

Z drugiej strony jedną z ewolucji padel w Europie jest liczba kortów do padla, które zostały zbudowane w rezydencjach lub w ogrodzie jego domu. Znaki i grupy zainwestowały również w oferowanie boiska do padla w swoim miejscu pracy.

Myślimy o Praca i Padel, struktura, która opracowała padel bezpośrednio w centrali firm takich jak grupa Hopps po stronie Aix-en-Provence.

Siedziba Tennis Pro Distribution oferuje odkryty kort do gry w padla. Szansa dla francuskiej drużyny, która może w ten sposób uderzyć piłkę w Alzacji.

W Hiszpanii liczba mieszkań oferujących padel nie jest liczona. Jeśli mieszkasz w Hiszpanii, będziesz musiał znaleźć przyjaciela, który pomoże ci skorzystać z tych infrastruktur.

We Francji to głównie osoby, które zbudowały boisko do padla w swoim ogrodzie. Brakuje Ci padla, dlatego zapraszamy do przejścia na stronę Perpignan i gry na Loupetis Padel Arena.

„MOJE boisko do padla w MOIM ogrodzie”

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.