Czas zarezerwować tydzień: wiemy, kiedy Mondial 2024. Międzynarodowa Federacja Padel właśnie ogłosił: odbędą się mistrzostwa świata 28 października do 2 listopada.

Na ustalenie daty mistrzostw świata musieliśmy trochę poczekać. Gdybyśmy od kilku tygodni znali datę Światy Seniorów Plusna mistrzostwa świata minie dużo czasu. Trzeba powiedzieć, że musiało to jak najbardziej pokrywać się z harmonogramem Premier Padel.

Wiemy już, że mistrzostwa świata zostaną rozegrane pod koniec października, tuż po NowośćGiza P1 i przed Dubaj P1. Październik i listopad będą pracowite dla graczy!

Calendario-First-Padel-2024-1024xXUM

Na ten moment nie znamy jeszcze kraju, w którym odbędą się mistrzostwa świata. Federacja nie ogłosiła jednak jeszcze, w jakim kraju odbędzie się turniej ma na stole kilka propozycji.

Katar jest a priori krajem, który ma najwięcej możliwości organizacji zawodów, podobnie jak zrobił to w 2021 r. Na razie są to jednak tylko plotki. Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aż Federacja poinformuje o lokalizacji!

W każdym razie Argentyna (u mężczyzn) i Hiszpania (wśród kobiet) już wiedzą, kiedy będą musiały bronić tytułu!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.