Dwa kraje dominujące na padel International nigdy nie miało zamiaru zwalniać tempa podczas Mistrzostw Weteranów w 2024 roku.

Do tego konkursu, który odbędzie się w La Nucia, w regionie Alicante, i który rejestruje rekord uczestnictwa, Argentyna i Hiszpania zdecydowały się wysłać bardzo ciężki sprzęt.

Ze strony Albiceleste ogłosiliśmy już kolor wraz z selekcjonerami należącymi do najlepszych na świecie, Gaby Reca w przypadku mężczyzn i Rodri Ovide w przypadku kobiet. Obaj trenerzy wybrali także zawodników na bardzo, bardzo wysokim poziomie.

Odnajdujemy dawne prawdziwe gwiazdy padel świata, jak Juani Mieres, Roby Gattiker, Cristian Gutiérrez, Gaston Malacalza, Hernan Auguste i Fernando Poggi w przypadku mężczyzn oraz Valeria Pavon, Paula Eyheraguibel i Cata Tenorio w przypadku pań! Agustin Gomez Silingo nadal grający na pozycji napastnika Premier Padel, też tam będzie!

Aby przeciwstawić się planom Argentyny, która na papierze wydaje się faworytem wśród mężczyzn, Hiszpania trenowana przez Juanjo Gutierreza będzie mogła również liczyć na bardzo dobrych zawodników, takich jak Aday Santana, Victor Sanchez, Enric Sanmarti, Javi Limones, Paulo Sempr…

Wśród dziewcząt bardzo dużo uwagi poświęcamy Isabel Dominguez, Vanessie Alonso, Evie Gayoso, Cristinie Gomis i Iciarowi Montesowi, którzy będą trenerami zawodników. To jest obiecujące!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !