La Grande Motte wita teraz nowy klub padel wraz z otwarciem My Center na terenie klubu tenisowego La Grande Motte. Wyposażony w 4 odkryte korty, klub ten zapewnia niezwykłe wrażenia.

Jakość usług

Moje Centrum La Grande Motte wyróżnia się różnorodnością swoich usług, zaprojektowanych tak, aby spełniać oczekiwania wszystkich graczy, niezależnie od tego, czy nimi są początkujący ou potwierdzone, Z lekcje indywidualne et zbiorowe pozwoli nowicjuszom dowiedzieć się więcej padel w najlepszych warunkach i dadzą doświadczonym graczom możliwość doskonalenia swojej gry.

klub padel w La Grande Motte
klub padel w La Grande Motte

Poza sesjami treningowymi klub dba o tworzenie przyjaznej i dynamicznej atmosfery. z regularne turnieje zostaną zorganizowane tak, aby umożliwić graczom rywalizację między sobą. z zróżnicowaną rozrywkę, Jak na przykład wieczory tematyczne i specjalne wydarzenia, wzbogaci także codzienne życie członków.

Akademia padel

Jedna z największych dum Moje Centrum La Grande Motte jest nadchodzące wprowadzenie jego Akademia im padel jeunes zaplanowane na początek roku szkolnego Wrzesień 2025. Akademia ta będzie oferować kompletny i ustrukturyzowany program szkoleniowy, pod okiem wysokiej klasy specjalistów. Gracze pragnący postępu i doskonalenia będą mieli możliwość dostępu do wysokiej jakości nauczania, dostosowanego do ich celów. Ponadto, opcja stażu zostanie zaoferowany młodym graczom pragnącym w pełni poświęcić się swoim projektom.

Kilka słów od Yannick Maurel, dyrektor i menadżer grupy My Center : „Biorąc pod uwagę, że jesteśmy w centrum ligi, celujemy w wiele wspaniałych rzeczy w tym ośrodku, na co z niecierpliwością czekali mieszkańcy La Grande Motte, liczymy, podobnie jak w innych ośrodkach, na zorganizowanie wielu turniejów oraz postawić sport i towarzyskość jako główne wartości klubu”.