Trzecie miejsce na podium międzykluby jest zakończone, czy to u mężczyzn, czy u kobiet: Moje Centrum Palavas i All In Padel 69 triumfowali w swoim małym finale.

Finał małych pań

All In nie zdoła obronić tytułu ale nadal będzie mogła zadowolić się trzecim miejscem. Lyonczycy sprzeciwiają się PadelStrzał Caen, po raz pierwszy przegrał ze swoją drużyną 3, Laurę Buteau i Emilie Loit.

Drugie spotkanie przyniesie punkt graczom Rhône. Zadanie spadło Alix Collombon et Melissa Martin. Nie martw się o francuski numer 1 i 10!

Trzeci mecz rozstrzygnął się zatem w decydującym meczu. Zwycięstwo All In po raz kolejny.

WSZYSTKO NA TRZECIM MIEJSCU

Mały finał mężczyzn

Wśród mężczyzn pierwsze nasienie, Moje Centrum Palavas, spotkałem 2 nasiona, Duży Padel. Ogromne spotkanie perspektywiczne z najlepszymi pod względem rankingowym zespołami.

Jednak Duży Padel nie będzie brak szczęścia w tym spotkaniu. Zespół Bordeaux bardzo źle rozpoczął ten mecz i przegrał pierwszy mecz. Za, Jérémy Scatena et Adrien Maigret miał trudne zadanie, aby wyrównać obie drużyny. Ale w obliczu Arnau Ayats et Marcin Andornino, stopień był za wysoki.

Dlatego Palavas zajmuje trzecie miejsce wśród tych międzyklubów, zadając obrażenia poważne 3-0 do Dużego Padel (ostatni mecz również wygrał My Center Palavas.

MY CENTRUM PALAVAS 3 MIEJSCE

Finały są bieżący i podążaj dalej Padel Magiczny telewizor.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.