Jest to pierwsza drużyna, która zakwalifikowała się do finału tych rozgrywek interklub N1 2024. Le tenis Padel Klub Palavas upuścił Wszystko w 69, aktualny mistrz Francji.

Po wyeliminowaniu graczy All In – i jego spadek do regionalnego 1 – kolej Lyonu na opuszczenie głównej drabinki rozgrywek. Obecni mistrzowie Francji przegrali 2-1 twarzą w twarz z południowcami Palavas.

Dziewczyny-All-In-Padel-zwycięstwo-Interklubów

Palavas wziął sprawy w swoje ręce, wygrywając pierwszy mecz, który zakończył się pit-stopem Lucie Vichier et Anaïse River contre Kamila Sireixa et Wendy Barsotti. Wynik jest jasny: 6 / 1 6 / 0.

Nadzieja odrodziła się wśród graczy All In, po wyrównaniu Carla Toully et Jessica-Ginier Barbier. W obliczu Elodie Invernon et Tiffany Phaysouphanh, nowe stowarzyszenie nie chciało tracić więcej czasu, 6 / 1 6 / 1.

Najnowszy plakat jest marzycielski, światowej klasy: Aranzazu Osoro et Andrzej Ustero spotkać Alix Collombon et Melissa Martin. Pierwszy set jest jednostronny dla pary hiszpańsko-argentyńskiej, 6/1. Drugi set jest bardziej napięty, a gracze na ławce dopingują każdą drużynę. Mimo wszystko przewaga pozostaje Palavasem, który wygrywa 6/4 w drugiej rundzie.

All In Padel 69, który w grudniu ubiegłego roku osiągnął dublet, dlatego traci tytuł. Palavasowi, faworytowi turnieju, do zdobycia tytułu pozostał już tylko jeden krok Padel Horyzont.

Zespół Pań Palavas

Pozostałe półfinały, które wciąż trwają, można śledzić dalej Padel Magiczny telewizor z szalonymi meczami!