Wiele marek wypuściło już swoje nowe modele rakiet padel 2021 roku, szansa dla nas, aby wrócić do palas z okazji 2020 roku!

Odkryj palas, które mają najwięcej uwodzi pisanie Padel Magazine en 2020, podzielone na 4 kategorie : moc, kontrola, wszechstronność, panie. Dla każdej z tych grup wybraliśmy rozszerzenie Rakiety 5 które najbardziej nam się podobały w tym roku. Brak klasyfikacji między nimi, są po prostu ułożone w kolejności alfabetycznej!

Kategoria mocy

 

Babolat Viper Carbon

Pala numer 1 na świecie, a na pewno także najlepszy zgniatacz WPT, Juan Lebron. Bardzo mocny pala, z myślą o wadze i bardzo sztywnych twarzach, aby wysłać błyskawicę na tor!

Bullpadel Vertex 02

Jest to jedno z palas, które najczęściej widzimy w klubach. Vertex Maxi Sancheza przenosi siłę do siatki i wyjście piłki w obronie, szczególnie udany model i wersja 2021 może być jeszcze bardziej !

 

Kelme Olimpica 2020

Kelme to marka specjalizująca się w palatach w kształcie rombu. Kelme Olimpica 2020 zaimponowała nam swoją świetną piłką, szybkością, jaką pozwala drukować, a jednocześnie bardzo wygodną!

Kelme Padel Olimpica 2020

 

Varlion Cañon Carbon Difusor

Rakieta w kształcie rombu, prawdziwy koncentrat technologii, który pozwoli ci naprawdę zrobić wszystko w ataku, potężnych uderzeniach, rotacji, gratka dla ofensywnych graczy i dostępna w pianie latem i zimą!

Varlion Carbon difusor Cañon 2020

Wilson Ultra Tour

Lekka pala, ale z myślą o wadze, która zachwyci wszystkich smaserów. Mocny i wygodny pala używany przez Nicole Traviesę na WPT pozwala znacząco zwiększyć prędkość piłki bez użycia siły!

Wilson Ultra Tour padel

Kategoria sterowania

 

Małopolska 720

Niezwykle wygodna rakieta o efektownym designie. Poręczny, korzysta z bardzo dużego sweet-spotu, zapewniającego jeszcze większą kontrolę. Dzięki armatowi 720 odzyskanie podstawowych piłek staje się dziecinnie proste!

Kuikma Precision Hard

Bardzo precyzyjna i zwrotna pala, która pozwala na ustawienie piłki tam, gdzie chcesz, w obronie i której nie brakuje sztywności przy siatce, a wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie!

 

Nox Tempo WPT

Bez wątpienia jedna z najwygodniejszych pali roku 2020. To Nox Tempo WPT jest idealne dla graczy poszukujących komfortu miękkiej pianki połączonej z wystarczająco sztywną w dotyku, aby dobrze skończyć w siatce!

Nox padel tempo

Królewski Padel 790 Whip Hybrid

Królewski Padel to specjalistyczna marka w dziedzinie pochłaniania drgań, a ten Whip Hybrid, zarówno zwrotny, wygodny, jak i korzystający z bardzo dobrego wyrzutu piłek, nie jest wyjątkiem od reguły!

Wycieczka Wilson Pro Staff

wersja padel Rakieta tenisowa Rogera Federera, rakieta do delikatnego umieszczenia piłki tam, gdzie chcesz. Dzięki bardzo przyjemnemu dotykowi zapewni Ci komfort i dobre pochłanianie wibracji!

Kategoria wszechstronności

 

Black Crown Piton 8.0

Ta pala, używana w szczególności przez Eli Amatriaina na WPT, pozwala dobrze manewrować punktem w obronie dzięki świetnej manewrowości i nie brakuje mu mocy, jeśli chodzi o wykończenie z węglem 15K po bokach!

Cartri Triumph Pro Cup

Pala, która uwiodła nas od samego początku, kiedy ją testowaliśmy. Poręczny i precyzyjny w obronie, okazuje się prawdziwym atutem, jeśli chodzi o wykańczanie ataku dzięki węglowi 24K, który doskonale przywraca moc!

Head Alpha Pro

Jest to jedno z najlepiej sprzedających się palat na rynku. Broń maga Sanyo Gutierreza, dzięki swojej elastycznej piance i sztywnym twarzom, ma imponującą moc pocisku i nie brakuje jej komfortu!

Kuikma Hybrid Hard

Precyzyjna, mocna i zwrotna rakieta w bezkonkurencyjnej cenie. Możemy naprawdę powiedzieć, że Kuikma wykonał swoją pracę bardzo dobrze z tym palem, zdolnym zachwycić najlepszych graczy!

Nox AT10 Genius

Zwycięzca Złoty medal TennisAddictRakieta Agustina Tapii doskonale uosabia wszechstronność, połączenie mocy, kontroli, wyrzutu piłki i komfortu, bezbłędny pala!

 

 

Kategoria damska

 

Black Crown Piton Nakano 3K

Pala Marty Marrero z przedłużoną rękojeścią do dwuręcznego bekhendu jest z pewnością najpotężniejszą rakietą skierowaną do kobiecej publiczności. Nie brakuje też komfortu, do wrażeń na szczycie!

Bullpadel Przepływ

Pala Alejandry Salazar na World Padel Tour jest bardzo wszechstronny, a jednocześnie lekki, poręczny i mocny, został wybrany przez jednego z najbardziej agresywnych francuskich graczy w sieci: Mélissę Martin!

Dunlop Galactica Light

To jest pala Patty Llaguno na World Padel Tour, bardzo lekka, zwrotna i elastyczna rakieta, dzięki której nigdy nie zabraknie Ci kontroli i komfortu!

Dunlop Galactica Light 2020

Head Ruch alfa

Jest to lżejsza wersja Alpha Pro. Ta niezwykle wszechstronna pala zachwyci graczy swoją doskonałą wydajnością piłek i mocą przy siatce. Model, który uwiódł Arianę Sanchez i Alix Collombon na WPT!

 

Kelme Felina

Lekka pala o bardzo kobiecym wyglądzie, która zachwyci wszystkich graczy poszukujących wszechstronnego, wygodnego modelu, korzystającego z doskonałej wydajności piłek i świetnego sweet-spotu!

Zespół Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.