reżyser Blockchain.com Miami Padel Open, Nallé Grinda nie kryje swojego entuzjazmu dla postępów turnieju przed mikrofonem Padel Magazine.

„Sprzedaliśmy wszystkie bilety na tydzień”

Padel Magazine : Przeżywamy niesamowity tydzień w obiektach marzeń, z szalonymi wydarzeniami, meczami między celebrytami... czy myślisz, że to odpowiada nowemu standardowi turniejów padel profesjonaliści?

Nallé Grinda: "Powinno być. Myślę, że dzisiaj mamy podejście wykraczające poza ramy gry, ponieważ padel musi być imprezą, a my postrzegamy ją jako samodzielną imprezę. Wczoraj wieczorem mieliśmy pierwszy koncert z Rickiem Rossem, dziś wieczorem Ludacris, a potem Gianlucca Vacchi zrobią dla nas set DJ-ski. Mieliśmy celebrytów, którzy grali na boisku, mamy akcję charytatywną, która przyniosła ponad milion dolarów darowizn… więc to dzięki osobowościom, ale także jakości sportu. To właśnie sprawia, że padel skupia ludzi zamożnych lub mniej zamożnych.

Nawet od profesjonalistów wszystkie opinie są niesamowite. Nawet ci, którzy przegrali, zostali, mamy problemy z hotelem, ponieważ ponad 3/4 osób, które już nie startuje, chce zostać dłużej, więc jesteśmy bardzo szczęśliwi.”

Jimmy-Butler-Wayne-Boich-Miami-Open-WPT-2022
Koszykarz Jimmy Butler na trybunach

Padel Magazine : Mamy coś niesamowitego z pełnymi trybunami każdego wieczoru, ale także z publicznością, która przychodzi w ciągu dnia, w ciągu tygodnia. Czy spodziewałeś się takiego entuzjazmu dla tego wydarzenia?

Nallé Grinda: „To prawda, że ​​byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Spodziewaliśmy się większej liczby ludzi w weekend i mieliśmy nieco trudny tydzień, ale zdajemy sobie sprawę, że opinia publiczna zareagowała. Świadczy to o jakości pokazu, która jest padel. Dzisiaj postawiliśmy na środki, a odpowiedzi przewyższają nasze oczekiwania. Wyprzedaliśmy wszystkie bilety na cały tydzień, to takie proste. To zainspiruje nas do jeszcze większego myślenia na przyszły rok”.

Publiczność obecna w Island Gardens, aby cieszyć się pokazem

„Pewne jest to, że to wydarzenie będzie kontynuowane”

Padel Magazine : ” Widownia była gorąca podczas meczu, w którym odpadli Lebron i Galan przeciwko Campagnolo i Garrido. Widzieliśmy, jak Lebron narzekał na swoich portalach społecznościowych, czy to byłby minus?

Nallé Grinda: Szczerze mówiąc jest to część gry, wręcz przeciwnie dodaje pikanterii imprezie. Co prawda były małe przelewy, ale od razu je załatwiliśmy. Byliśmy bardzo responsywni. Gdy tylko Juan Lebron poskarżył się na niektórych widzów, poszliśmy ich uspokoić. Usiadłem osobiście w galerii z dwoma strażnikami i już nie było przepełnienia.

Może Lebron czuł, że traci kontrolę nad grą, a przy 6-2 dla niego byli tacy sami widzowie, a on nie narzekał. Więc tak to jest, wszyscy to wiemy, ja sam byłem graczem i wiemy, że sprawy stają się trudniejsze do zniesienia, gdy zaczynasz przegrywać. Może zda sobie sprawę, że nie było powodu, by wylewać się na portale społecznościowe.

Padel Magazine : Kiedy znowu zobaczymy wydarzenie tego kalibru w USA. I czy nadal będziesz za tym wszystkim stał?

Nallé Grinda: „Oczywiście naszym celem jest utrzymanie tempa. Jest więc oczywiste, że będzie sequel, teraz jest dużo negocjacji, dyskusji. Czy to będzie w tym roku, w przyszłym? Pewne jest, że to wydarzenie zostanie na zawsze.

Czy będą inni? Niespodzianka…"

Wywiad można znaleźć w całości tutaj:

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.