Padel Stuff, organizacja szkolenia zawodowego, wyjaśnia, jak nauczyć się radzić sobie z frustracją i negatywnością w padel, aby jak najlepiej wykorzystać porażki aż do ostatecznego zwycięstwa!

Zaakceptuj gniew, aby zerwać z przeszłością

ImZgadzam się, że przegapiłeś strzał, następną reakcją jest przeklinanie siebie. W zależności od osoby i sytuacji może to nawet prowadzić do gestów irytacji, takich jak rzucanie rakieta. Pytasz siebie, "Jak-Czy mogłem to przegapić? IJest to dość powszechne zachowanie w sytuacjach niekorzystny. Są to często imoc i dyskomfort spowodowane niepokojem, który to wywołał negatywne emocje.

Teraz ja pyta: "Co-co w tym wszystkim dobrego? Z psychologicznego punktu widzenia jedna rzecz. To może zmusić Cię do zaakceptowania nasze błędy, skieruj je i naucz się zminimalizować je. Dénaładowanie twojego gniewu samo w sobie nie jest negatywne, powinno być postrzegane jako zerwanie z przeszłością. Trzy sekundy, które poświęcasz na błąd, powinny pozwól mu "powiedzieć mu, żeby odwrócił sięja.

Dlatego trzeba wiedzieć, jak to zrobić w taki sposób, aby bardzo mało czasu wracamy do gry. Błąd jest częścią gry i mamy dwie opcje przodem do niej. Możemyns zaakceptuj i przeanalizuj tolub mniej więcej zezłościć się, sprawić, że poczujemy się winni i „pobić nas”-to samo „wydawanie dużo energii na gesty i krzyki, które wciągają nas w krąg negatywne i zwiększają prawdopodobieństwo niepowodzenia à nouveau.

Skoncentruj się na chwili obecnej

Akceptując i analizując błąd, będziemy mogli dowiedzieć się, dlaczego tak się stało nie powiodło się, co pomoże nam dowiedzieć się, co musimy poprawić, aby być więcej skuteczne w podobnych sytuacjach. To przyniesie nam cercz pozytywność. Ten krąg przyciąga tylko to, co zostało dodane, co pomaga nam kontynuować daj z nas to, co najlepsze-To samo. Wiedza o tym, gdzie zawiodłeś, sprawi, że poczujesz się lepiej. Skoncentruj się na błędzie człowiekkonstruktywna postawa pomoże Ci zachować kontrolę nad sytuacją i ostatecznie będziesz właścicielem swojego prezentu, tu i teraz swojego ijesteś tam? jedyna rzecz, która się liczy.

Bardzo łatwym sposobem na zmianę orientacji po błędzie jest wyrzucenie go. ty może zająć 3-4 sekundy na wykonanie tej czynności. Oddech, który wymuszony dyskomfort, samochód-pouczaćjon dodatni jak powiedzenie: "Iść !"pozwala w pewien sposób skupić się na chwili obecnej ppozytywne, co sprawia, że ​​idziesz do sednat następny. A co jeśli powiesz coś negatywnego, Jeśli pozostań zakotwiczony w przeszłości.

Wreszcie odpocznijez 5 sekund na poszukiwanie i uzyskanie najlepszej możliwej alternatywy aby poprawić swoją egzekucję, twój uchwyt, Twoja pozycja w zależności od ruchu, który zamierzasz zagraćlub wybierz najbardziej odpowiednią prędkość.

Podsumowując, możemy powiedzieć: wyrzuć swój dyskomfort, przeanalizuj, dlaczego tak się stało i podejmij mentalne działanie, które sprawi, że zrobisz rzeczy dobrze, gdy to nastąpi akcja się powtórzy!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !