Mówiliśmy o tym kilka tygodni temu, teraz jest to oficjalne: rozwiązanie Statystyki Padel z NGTV nadchodzi!

Założona w 2016 roku firma wciąż się rozwija i liczy się dziś ponad 300 połączonych witryn we Francji, w Belgii, Hiszpanii, Luksemburgu, Szwecji i Stanach Zjednoczonych. Dzięki swojemu doświadczeniu na rynku halowej piłki nożnej, którego jest dziś liderem, NGTV jest obecnie coraz bardziej ugruntowana na rynku sportów rakietowych z prawie 50 referencjami w padel i tenis.

Od miesięcy NGTV i jej drużyny rozmawiają z ośrodkami sportowymi, klubami, trenerami i zawodnikami, aby dowiedzieć się, jak to zrobić zawsze wywoływać więcej emocji i zazdrości u graczy.

Równolegle z tymi wszystkimi giełdami NGTV zaczęło rozwijać statystyki w sportach rakietowych, innowacja, która jest ponadto, jak rozmawiamy ze sobą w fazie testowej w znanym centrum Lyonu: Esprit Padel.

Celem NGTV jest oferowanie: panel statystyk przydatnych zawodnikom lub trenerom wykorzystującym sztuczną inteligencję, które nie będą miały wpływu na grę ! Nie potrzeba zegarka ani czujnika, wystarczy jedna lub więcej kamer, które filmują, oraz serwer w chmurze, który przetwarza dane, aby zachować tylko najciekawsze!

Przypominamy, że NGTV poprawiło już praktykę padel opuszczając Szkło NGTV, unikalna w Europie i opatentowana technologia, która jeszcze bardziej poprawiła komfort użytkowania!

Szkło NGTV

Wraz z nadejściem statystyk NGTV zadaje wielki cios w historii technologii sportowej, stając się pierwszy odtwarzacz oferujący statystyki + wideo w padel.

Po zakończeniu faz testowych będziemy Cię informować o oficjalnej premierze. Start zaplanowany na początek przyszłego roku. NGTV nie poprzestaje na tym, wiele nowych funkcji zostanie uzupełnionych statystykami.

Chcieć wiedzieć więcej ? Odwiedź ich stronę na Facebooku, Instagramie lub LinkedIn lub na ich stronie internetowej: ngtvexperience.com

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.

Tagi