NGTV, specjalista w dziedzinie inteligentnych technologii wideo dla sportu, zawsze wykazywał się pomysłowością i opierał się na swoim know-how w tworzeniu rozwiązań, z których każde było bardziej innowacyjne niż następne.

W tym szczególnym okresie NGTV chętnie służy swoim klientom pomocą przy ponownym otwieraniu ich centrów.

Przekonana, że ​​innowacje są jedną z głównych osi podtrzymania jej działalności, NGTV skupiło swoje najnowsze badania na realizacja nowej technologii dedykowanej padel. A wszystko po to, aby dostarczyć rozwiązanie, które zaspokoi potrzeby zarówno menedżerów, jak i graczy.

NGTV Glass: wyjątkowa innowacja w Europie i opatentowana (nr EP21305177)

NGTV Glass

Jak to działa ?

Koniec z wbudowanymi przyciskami i czujnikami, zamiast tego a 32-calowy ekran dotykowy, znajdujący się za szybą kortu, z którym gracze wchodzą w interakcję z wnętrza boiska, wykorzystując szkło jako ekran dotykowy.
Funkcjonalna innowacja, która umożliwia graczom dostęp do wszystkich funkcji systemu wideo bez wpływu na ich praktykę:

  • Uruchomienie wideo
  • Nagrywanie najlepszych chwil
  • Transmisja na żywo w sieciach społecznościowych
  • Notacja punktacji

Co interesuje kierowników centrów?

  • Przyciągaj nowych graczy: spraw, aby Twoje centrum było niezbędne, oferując swoim członkom nowe innowacyjne technologie i wyróżniaj się na tle konkurencji.

  • Zatrzymaj swoich graczy: spraw, by chcieli wrócić, oferując im kompletną, wyjątkową i zabawną nową rozgrywkę.

  • Zwiększ swoją rentowność i widoczność: przyspiesz życie swojego klubu, udostępniając wydarzenia dzięki życiu w sieciach społecznościowych.

Ale NGTV nie poprzestaje na tym i wkrótce pojawią się kolejne nowości (aplikacja mobilna, statystyki w formacie padel...).

Aby mieć pewność, że niczego nie przegapisz, znajdź NGTV na ich stronach na Facebooku (https://www.facebook.com/NGTVExperience) i LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/ngtv-experience/)

Potrzebujesz więcej informacji ?

Nie wahaj się skontaktować z nimi pod numerem 07 71 82 98 90 lub pocztą elektroniczną pod adresem malcolm.loos@ngtvexperience.com

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.

Tagi