Emmanuel Macron ogłosił uogólnioną izolację na całym terytorium na okres 4 tygodnie z możliwością przedłużenia. Wiele wyjątków zmieni jednak sytuację w porównaniu z pierwszym porodem w marcu, ale nie w przypadku padla ...

Sport zawodowy będzie kontynuowany

„Jeśli chodzi o sport, profesjonalne szkolenia i zawody mogą być kontynuowane" ogłasza Jean Castex ze Zgromadzenia Narodowego.

Podczas gdy sporty szeroko nagłośnione zwykle nie będą miały problemów z kontynuowaniem swojej aktywności zawodowej, inne sporty, takie jak padel, ponownie powinny napotkać duże trudności.

Wszystkie kluby padla muszą być zamknięte w tym okresie 4 odnawialnych tygodni. Dlatego trudno jest zobaczyć, jak plik P2000 zaplanowane na Big Padel Bordeaux Mérignac w weekend 6 grudnia może mieć miejsce ...

Otwarte szkoły, praca trwa

Żłobki, przedszkola, szkoły, uczelnie i licea pozostaną otwarte. Maski będą obowiązkowe od 6 roku życia. Szkolnictwo wyższe będzie odbywać się online.

Telepraca nie została świadomie narzucona. Rząd nie chce zamykać gospodarki. Praca, którą można wykonać zdalnie, musi być wykonywana z domu, ale bez formalnego obowiązku ...

Wracają certyfikaty podróżne, ale dostępnych będzie znacznie więcej możliwości podróżowania.

Prawdopodobnie długie zamknięcie

„Chcemy uratować Boże Narodzenie”, słyszeliśmy od strony rządowej, ale jeśli będziemy rezonować w sposób proporcjonalny, uwięzienie może być nawet dłuższe niż w marcu:

Macron zapowiedział w swoim przemówieniu, że sytuacja jest gorsza niż 16 marca (data ogłoszenia pierwszego porodu). Ograniczanie jest nieco bardziej elastyczne niż za pierwszym razem, więc możemy sobie wyobrazić, że hamulec wirusa nie będzie tak suchy jak w marcu i nie jest oczywiste, że Boże Narodzenie zostanie uratowane.

Kluby sportowe już w krytycznej sytuacji, po raz kolejny spróbują ocalić swoją skórę. Życzymy im powodzenia.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.