Aby jak najlepiej dostosować się do warunków klimatycznych gry, Nox oferuje przegląd swoich paluszków, dzieląc je na dwie kategorie: zimowe i letnie.

Więcej informacji, kierunek sklepy z padel !

Zimowe paluszki

Zimą warunki pogodowe są zazwyczaj niesprzyjające: na kort wnika zimno i wilgoć, piłka będzie mniej odbijać się, a przez to rakieta będzie miała mniejszą wydajność. Trend jest zatem w kierunku utraty mocy i szybkości gry.

Materiały twardnieją i ściskają się na zimno, dzięki czemu będziesz mieć większą kontrolę. Idealnie byłoby, gdybyś wybrał rakiety o średniej, miękkiej dotyku, dlatego Nox zaleca rdzeń HR3 i powłokę węglową lub, w przypadku braku tego, włókno szklane.

  • ML10 PRO CUP Luxury: Okrągły kształt i średnie wyważenie sprawiają, że jest to opcja referencyjna dla graczy, dla których priorytetem jest kontrola i komfort na boisku. Cena: 299,95 euro.
Luksusowy kubek Nox ML10 Pro Cup
  • ML10 Luxury BAHIA 12K: Ta rakieta jest idealnym wyborem dla wszechstronnych graczy, którzy chcą dostosować się do różnych sytuacji na boisku. Cena: 299,95 euro.
Nox ML10 Luksusowa Bahia 12K
  • ML10 Luxury SHOTGUN 18K: Bardziej wykończona rakieta, która oferuje wiele opcji w locie bez utraty elastyczności. Cena: 299,95 euro.
Luksusowa strzelba Nox ML10 18K

Letnie Palas

Połączenie słońca i wysokich temperatur sprawia, że ​​rakieta jest bardziej miękka. Materiały rozszerzają się i miękną, dzięki czemu gra jest znacznie szybsza, piłka bardziej wystaje, a jednocześnie jest trudniejsza do kontrolowania. Nie zdziw się, jeśli łatwiej uda Ci się wybić piłkę Par 3, dobra pogoda jest po Twojej stronie!

Jeśli nie chcesz, aby Twoja rakieta była zbyt miękka i niekontrolowana, wybierz rakiety o pośrednim wyczuciu i sztywnych materiałach. Nox zaleca paluszki z rdzeniami zapewniającymi twardość, takie jak wielowarstwowy MLD Black Eva.

  • AT10 Luxury GENIUS 18K Alum 2024 autorstwa Agustína Tapii: wyróżnia się hybrydowym designem, pomiędzy kształtami okrągłymi i łezkowymi. Ta cecha nadaje jej wyjątkową wszechstronność, pozwalającą zarówno na agresywną grę przy siatce, jak i precyzyjną kontrolę w obronie. Cena: 324,95 euro.
AT10 Luxury GENIUS 18K Alum 2024 autorstwa Agustína Tapii
  • AT10 Luxury GENIUS 12K 2024 autorstwa Agustina Tapii: 12K zapewni Ci większą kontrolę, co jest idealne, jeśli jesteś graczem, który preferuje spójność na boisku i jest fizycznie gotowy, aby bez trudności poradzić sobie ze sztywniejszą rakietą. Cena: 299,95 euro.
AT10 Luxury GENIUS 12K 2024 autorstwa Agustina Tapii
  • AT10 Luxury ATTACK 18K Alum 2024 autorstwa Agustina Tapii: Pala przeznaczona dla graczy, którzy uwielbiają atakować i chcą dostać się do siatki przy najmniejszej okazji. Chociaż jest równie sztywny jak GENIUS 18K, jego diamentowy kształt i znacznie lepsze wyważenie sprawiają, że jest to najlepszy wybór dla osób poszukujących maksymalnej mocy na korcie. Cena: 299,95 euro.
AT10 Luxury ATTACK 18K Alum 2024 autorstwa Agustina Tapii

Na koniec możesz także udać się do pakietu AT GENIUS LTD: klejnotu kolekcji pala Agustína Tapii na rok 2024, która zawiera również koszulkę Agus z podpisem samego Mozarta z Catamarca. Cena: 399 euro.

Pakowanie w GENIUS LTD