Pabla Crosettiego jest człowiekiem cienia. Jednak jest wszechobecny w świecie padel. Koordynator sportowy kl Akademia Przyszłości Nox (NFA), głównie trenuje Agustin Tapia, Tino Libak, Leo Augsburg...

Dziś oferta Nox jest jeszcze bardziej zróżnicowana. Marka wystartowała seria filmów na swojej platformie, z cenna rada argentyńskiego technika, obecnego obok Youtubera Tresko. Będziemy śledzić trening zawodnika prowadzony przez argentyńskiego trenera, w formacie nieco identycznym z serią, którą można śledzić w każdy piątek: W sercu padel.

Wszystkie aspekty gry zostaną przeanalizowane przez trenera, który przekaże kilka wskazówek, jak poprawić swoją grę.Może to być np technika porad na przykład podczas ustawiania na podłożu, rady taktyczne : jak grać przeciwko określonemu typowi graczy.

Pierwsza partia filmów jest już dostępna na Telewizja Nox lub na którym można się znaleźć Youtube.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.