Zwycięska z parą Phaysouphanh/Barsotti, para, która wyszła z kwalifikacji kobiet, kontynuowała swój dobry bieg podczas tego P2000 Padel Horyzont.

Padel Magazine : Jak się czułeś po pokonaniu numeru 7 w tym turnieju?

Oceane Kik : „Cieszymy się, że wygraliśmy ten mecz, staraliśmy się zachować pozytywne nastawienie. Od razu weszliśmy do gry, to była dobra gra, w której szukaliśmy rozwiązań. I znaleźliśmy je po małych napięciach, ale i tak nam się udało.

Priscilla Haise : „Myślę, że dobrze dostosowaliśmy się do tego, co ponownie oferowali i chcieliśmy spróbować szybko zareagować na ich nową taktykę. To była nasza siła w tej grze!”

Padel Magazine : Widzieliśmy pewną różnicę między pierwszym a drugim setem po przeciwnej stronie. W pierwszym secie miałeś kontrolę nad meczem, ale nastąpiło rozluźnienie lub taktyczna korekta, która zrównoważyła równowagę. Jaki jest twój punkt widzenia na ten temat?

Oceane Kik : „Myślę, że Wendy i Tiffany nie przyszły na mecz na początku pierwszego seta i to dało nam przewagę. Potem uspokoili się po 1 grach i tak zaczęła się gra. Skorzystaliśmy z tego startera, który nie spełnił ich oczekiwań, przepraszam dziewczyny, jeśli się mylę. W drugim byli obecni i to od nas zależało, czy wygramy. “

Padel Magazine : Ostatnie pytanie, zmierzysz się z Jessicą Ginier i Lucile Pothier w ćwierćfinale. Czego oczekujesz od tej gry? Czy myślisz, że możesz jeszcze raz stworzyć niespodziankę i zajść jeszcze dalej w turnieju?

Priscilla Haise : „Jesteśmy tu już drugi dzień, to będzie nasz szósty mecz, więc możemy powiedzieć, że nam gorąco (śmiech). Ale szczerze mówiąc, to przede wszystkim zabawa i nie mamy nic do stracenia. “

Oceane : „Zwłaszcza, że ​​jest to powrót Jessiki, myślę, że na pierwszy mecz poczuje dużo przyjemności i my też. A potem to dla nich pierwsze skojarzenie. Myślę, że wygra najlepsza drużyna, w każdym razie damy z siebie wszystko. “

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.