Kluby zakwalifikowane do National 2 pierwszych Interklubów skrzyżować miecze za dwa tygodnie, aby spróbować uzyskać dostęp w przyszłym roku do Oddział Krajowy 1 !

Wróćmy szczegółowo do tego, co ich czeka 15 i 16 października.

W sumie wybrano cztery miejsca, aby pomieścić wszystkie kluby, które aspirują do tytułu mistrza kraju 2 i zintegrować elitarne kluby padel Francuski!

Jak zobaczysz poniżej, zespoły podzielone są na dwie konferencje, dla kobiet i mężczyzn.

Konferencja Wschodnia

Zawody odbędą się dla mężczyzn w klubie TSB Jarville (Grand Est), a dla kobiet w Forest Hill – La Marche (Ile-de-France).

Konferencja Zachodnia

Męskie drużyny Western Conference zmierzą się w Urban Club Padel Carquefou (Pays de la Loire), podczas gdy drużyny kobiet zagrają w Béziers Indoor Padel (Osytania).

Dla przypomnienia:

Konferencje organizowane są w następujący sposób:

  • Konferencja Wschodnia (7 lig) : Hauts de France, Ile de France, Grand Est, Bourgogne Franche Comté, Auvergne Rhône Alpes, Provence Alpes Côte d'Azur i Korsyka
  • Konferencja Zachodnia (6 lig) : Normandia, Bretania, Kraj Loary, Centrum Val de Loire, Nowa Akwitania i Oksytania.

Program

Zaplanowane na 15 i 16 października mecze rozpoczną się o 9 rano w sobotę i niedzielę, z następującym wstępnym harmonogramem:

Sobota 15 października – Rano: ćwierćfinały
Sobota 15 października – Popołudnie: Półfinały + Mecze klasyfikacyjne
Niedziela 16 października – Rano: Finał + mecze klasyfikacyjne

Ten podział National 2 działa na tym samym modelu, co National 1, z tą prostą różnicą, że liczba wygenerowanych punktów nie będzie równa P2000, ale P1000 (czy to dla pań, czy panów). Ponadto, etapy krajowe 2 zakwalifikują się do krajowego oddziału 1 w 2023 r.. Dość ważna kwestia, która może sprawić, że te interkluby będą szczególnie pikantne!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.