To oficjalne, Jonas Björkman zostaje nowym kapitanem szwedzkiej drużyny narodowej padel, utworzy trójząb z Andréasem Johanssonem i Mari Anderssonem.

Jonas Björkman Wilson padel

Nowy zespół

To porusza się na poziomie Szwedzkiego Stowarzyszenia padel : wyczuwalne przez chwilę, Jonas Björkman zostaje nowym kapitanem męskiej drużyny narodowej, Ze swojej strony Andréas Johansson otrzymuje nową rolę i zostaje trenerem reprezentacji zarówno męskiej, jak i żeńskiej drużyny - a także kapitan kadry narodowej juniorów. Będzie zatem stanowić ważny łącznik między młodymi ludźmi i seniorami!

Calle Akesson, dyrektor operacyjny Szwedzkiego Stowarzyszenia im padel spogląda wstecz na tę nową organizację: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że możemy teraz prezentować Jonas Björkman jako nowy kapitan reprezentacji męskiej i Andréas Johansson jako trener kadry narodowej i kapitan kadry narodowej juniorów. Wraz z Jonasem Björkmanem Mąż Andersson (kapitan reprezentacji kobiet) i Andréas Johansson, otrzymujemy najwyższej klasy kierownictwo reprezentacji narodowej. Witamy ich w Szwedzkim Stowarzyszeniu padel i czekamy na nadchodzące mistrzostwa"

Un Zmotywowany Björkman

Ze swojej strony Jonas Björkman wydaje się bardzo zmotywowany do pracy z byłym menedżerem: „Pozytywna reakcja wszystkich graczy była decydującym czynnikiem w mojej decyzji, ale także fakt, że udaje mi się mieć ze sobą Andréasa Johanssona jako trenera reprezentacji. Andréas ma wieloletnie doświadczenie jako coach, na co dzień pracuje z padel Szwedzi i oboje podzielamy punkty widzenia i wartości i nie mogę się doczekać, aż będziemy razem pracować! ”

Zamierza wnieść całe swoje doświadczenie jako były tenisista wysokiego szczebla: „Mam nadzieję, że będę mógł wnieść swój wkład do zawodników, między innymi, dzieląc się własnymi doświadczeniami z wielkich lig, ważnych meczów i meczów reprezentacji. Osobiście uwielbiam grę zespołową i możliwość reprezentowania Szwecji w Pucharze Davisa była jednym z moich największych marzeń z dzieciństwa. Kiedy patrzę wstecz na swoją karierę, zwycięstwa z kolegami z drużyny w drużynie Pucharu Davisa należą z pewnością do najlepszych momentów. To niesamowicie zabawne, że wokół dzieje się tyle ekscytujących rzeczy padel Szwedzki i jego rozwój na poziomie elitarnym i amatorskim! Jestem bardzo dumny, że mogę być częścią tego rozwoju ”.

 

Źródło: Padelgorączka

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !