Były szwedzki mistrz tenisa Jonas Björkman, dawny światowy numer 4, ma nadejść poszerzyć kadrę drużyny narodowej padel, z Padel gorączka, szwedzka strona, mógł przyjść i wnieść swoje doświadczenie do młodego i ambitnego zespołu.

Wakaty od 2019 roku

Jonas Björkman Wilson padel

Le padel jest obecnie w pełna ekspansja w Szwecji, boisko do tenisa, ale stanowiska kapitana drużyn narodowych pozostają wolne od wyjazdów Dani Dios et Andréas Johansson śledząc Mistrzostwa Europy w Lizbonie 2019.

Proces rekrutacji nowych pracowników został przerwany z powodu globalnej pandemii, ale został wznowiony w związku z kolejnymi międzynarodowymi konkursami.

Chociaż nic nie jest jeszcze oficjalne, szwedzka federacja rozważyłaby nadanie stanowisk odpowiednio Andréas Johansson dla mężczyzn i Mari Andersson dla kobiet.

Björkman pomaga skręcić za rogiem

Prawdziwa legenda tenisa z nie mniej niż dziewięć tytułów Wielkiego Szlema zdobyło w deblu, Jonas Björkman przyjechał, aby przedstawić swoje spojrzenie na konkurencję na najwyższym poziomie. Niedawno oświadczył: „Nasi najlepsi gracze stali się teraz tak profesjonalni, że ich wiedza na temat gry jest poza mną. Z drugiej strony, Myślę, że z pewnością mogę im pomóc w przygotowaniu psychicznym".

Wyobrażamy sobie, że zawodnicy byliby zachwyceni, mogąc skorzystać z doświadczenia byłego asystenta kapitana Pucharu Davisa. Na razie nic oficjalnego, ale wkrótce powinniśmy dowiedzieć się więcej na ten temat!

Źródło zdjęcia: Linda Carlsson

Malick N'diaye padel felietonista

Jeśli tenis jest sportem, który doprowadza cię do szaleństwa, pomnóż to szaleństwo przez 2, a otrzymasz padel.

Emigrant z Malagi, pasjonat sportu i fotografii, Malick od razu zakochał się w padel. Jeśli nie możesz go znaleźć na krótkiej przerwie, jego „bandeja”, On prawdopodobnie będzie wędrował z GoPro w ręku.