Udana pierwsza runda dla Benjamina Tisona i Victora Meny w Maladze. Francusko-hiszpańska para wygrała w trzech rundach i zakwalifikowała się do drugiej rundy previa podczas Malaga Open.

Tison/Mena się boi

Zadanie nie było łatwe dla Benjamina Tisona i Victora Meny. Po wygranej w pierwszej rundzie 6/2 francusko-hiszpańska para została zmiażdżona przez hiszpańską parę Garcia/Bravo. Javier i Jose Maria łączą siły w drugim biegu. Bardziej skuteczni Hiszpanie robią sobie przerwę i wszędzie wracają do seta.

Po przerwie powietrznej w drugim secie, Benjamin i Victor odnajdują kolor w decydującej rundzie. Bardziej przenikliwi i ostrzejsi, Mena i Tison znajdują środki niezbędne do odzyskania przewagi w tym starciu. Para francusko-hiszpańska wygrywa w trzech rundach 6/3 3/6 6/2 i kwalifikuje się do drugiej rundy previas Malaga Open.

Kolejny mecz o 17:XNUMX.

O godzinie 17:85 Benjamin Tison i Victor Mena zmierzą się z hiszpańską parą Solbes (104. WPT) / Garcia (XNUMX. WPT). Niedrogi mecz dla pary Tison/Mena, nawet jeśli droga do Malaga Open cuadro jest jeszcze długa.

Możesz śledzić ewolucję wyniku na stronie World Padel Tour.