Dwie porażki francuskich par dzisiejszego poranka w 12/XNUMX finału Open XII Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej padel.

Dziś rano dwie porażki chłopaków

W pierwszym porannym pojedynku Bastien Blanqué i Thomas Leygue nie byli daleko od zwycięstwa nad młodym Moralem Luną i Sicilią Amrani. Po wygraniu pierwszego seta 6:3 Francuzki dały się we znaki w drugim, które przegrały w tie-breaku.

Wychodząc z przytupem w trzecim secie Thomas i Bastien zdołali prowadzić 5/2 i zdobyć 3 sety. Niestety później coś poszło nie tak, ponieważ Hiszpanie zanotowali niesamowity powrót. Moralna Luna i Sicilia Amrani ostatecznie zwyciężyć 3/6 7/6 7/6. Oczywiście frustrujące dla Blanqué / Leygue…

Porażka także dla Peyrou i Maigreta, którzy przegrali z Alameda/Jose Bautista Ortiz. Porażka 4 / 6 4 / 6 przeciwko tym dwóm graczom, których zwykle znajdujemy w pre-previasach World Padel Tour.

„Dobrą wiadomością” jest to, że tych 4 graczy będzie mogło teraz w pełni poświęcić się meczom drużynowym. Oni też grają pod koniec popołudnia ich ostatni mecz grupowy z San Marino.

Na innych porannych spotkaniach Bergeron i Tison przechodzą po przegranej przeciwnika, brytyjski Wyatt i Mohindra. Grają swoje 12/45 finału dzisiaj o XNUMX:XNUMX. ! Zmierzą się z Hiszpanami Collado Losadą i Santigosa Sastre (274 WPT).

Dziewczyny się rozkręcają

Po stronie kobiet wszystko idzie dobrze. Po pierwsze to są Léa Godallier i Alix Collombon którzy narzucali się bez drżenia w obliczu Bliźniaki Rodrigueza, przyzwyczajony do preprevii World Padel Tour : 6/0 6/3.

Naśladowali ich m.in Wendy Barsotti i Melissa Martin, które również miały miejsce przeciwko hiszpańskim Muñoz i Medina-Bocos: 6/2 6/1.

W tej chwili są to Charlotte Soubrie i Marianne Vandaele którzy sprzeciwiają się Holendrom Ettekoven i Van Dinteren.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !