Chcesz połączyć wakacje z pasją do żółtej piłki? Mamy dla Ciebie idealny plan!

OuiSportSpirit oferuje tenis, tenis plażowy i padel szyte na miarę w Barcelonie, aby jak najlepiej je wykorzystać.

Kurs w 100% konfigurowalny...

Wybierz formułę, która najbardziej Ci odpowiada, na weekend lub cały tydzień, sam, z rodziną lub przyjaciółmi. Przyjdź i ciesz się stażem u boku anglojęzycznych i francuskojęzycznych trenerów, w rytm naprzemiennych meczów i treningów. 

Mecze rozgrywane z lokalnymi zawodnikami, dostosowane do Twojego poziomu, są dla Ciebie okazją do przećwiczenia techniki i taktyki wyuczonej podczas treningu. Podczas stażu będzie Ci towarzyszyć francuskojęzyczny zespół OSS, odpowiedzialny za całą organizację, a Twoim jedynym zmartwieniem jest… dobra zabawa.

…Aby jak najlepiej wykorzystać

Położony w Castelldefels, nadmorskim kurorcie 15 minut od Barcelony, OSS oferuje idylliczne miejsce na spokojne lub świąteczne, ale przede wszystkim sportowe wakacje. Pomiędzy dwoma treningami popływaj w klubowym basenie lub przejdź kilka metrów, aby zakończyć dzień drinkiem w jednym z wielu chiringuitos na plaży. Dla najbardziej biesiadników Barcelona jest pełna barów i klubów nocnych, w których można bawić się z przyjaciółmi o zmroku. Możesz także cieszyć się bogactwem kulturowym, jakie oferuje stolica Katalonii, poprzez muzea, koncerty i różne typowe budynki.

Twoja pasja nie jest padel lub tenis, nie panikuj, Barcelona OSS oferuje kursy sportowe i językowe w wielu dyscyplinach sportowych (golf, jazda konna, kitesurfing, taniec, piłka nożna, koszykówka…):

Przeżyj swój staż w wybranym przez siebie języku, hiszpańskim, angielskim, a nawet francuskim.

A jeśli nie jesteś sportowcem, udaj się tam jako przewodnik, Barcelona jest również źródłem relaksu, dobrego samopoczucia, gastronomii i wizyt kulturalnych.

Stronie internetowej : www.ossbarcelone.com
Instagram: OSS Barcelona
Facebook: OSS Barcelona

Śledź również wszystkie wiadomości z OSS Barcelona na Padel Magazine

Indywidualne receptury dla wszystkich grup wiekowych ...
Program dostosowany do każdego członka rodziny

Masz pytania dotyczące wszystkich praktyk w Barcelonie?
info@ossbcn.com 
+ 33 679381636
www.ossbarcelone.com
www.padelbarcelona.com 
www.tennisbarcelona.com
Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.