To są święta Bożego Narodzenia, a nie wiesz, gdzie kupić dla siebie sprzęt Padel lub zaoferować? Postaramy się ci pomóc.

Kluby Padel

Oczywiście klub wiosła jest dobrze wykwalifikowany, aby pomóc Ci wybrać rakietę. Klub oferuje kilka zalet:

Po pierwsze, w razie problemów klub Padel jest tutaj, aby Ci pomóc. Gdy zamawiasz na stronie, jeśli występuje problem, jest to zrobione.

Następnie najczęściej możesz przetestować swoje rzeczy (lub przetestować je) w klubie Padel. Ile razy widzieliśmy rozczarowanych graczy ... Zwłaszcza rakieta wiosłowa jest bardziej techniczna niż rakieta tenisowa. Jest więcej parametrów do wzięcia pod uwagę.

Wreszcie na poziomie cen opłaty są stosunkowo niskie. I nawet jeśli trzeba zapłacić jeszcze kilka euro w porównaniu z witryną ... Szczerze mówiąc, dobrze jest mieć spokój w przypadku usterki. I Bóg wie, że padel, usterki są bardziej powszechne niż tenis.

A zatem, czy nie lepiej jest prowadzić klub?

Aby uzyskać więcej informacji o klubach oferujących sprzęt do wiosła: http://gotopadel.com/

Strony internetowe

Rozumiesz, jesteśmy zwolennikami klubów Padel. Czasami jednak w sieci są świetne okazje. Problem polega na tym, że istnieje wiele produktów spożywczych i napojów, w których wiele witryn oferuje gwarancje i usługi, oportunistów, pośredników itp. Jak sortować?

Zaoferujemy Ci strony 3, które są dobrze znane we francuskiej społeczności, które „przeprowadzają się”, aby rozwijać Padel, z którymi współpracujemy i które zawsze były doskonałe dla swoich klientów.

  • https://www.padel-shopping.fr/

Bardzo poważna strona ze sprzętem i bardzo atrakcyjnymi cenami. Kolejna zaleta: 100% francuski.

  • https://www.padelshop.com/fr/

Kompletna strona z wieloma referencjami.

  • http://www.internationalpadelshop.com/

Jeden z największych loftów Padel na świecie z tysiącami referencji.

Aby zaoferować Ci coraz dokładniejsze artykuły, nie wahaj się przesyłać nam komentarzy, a możliwe doświadczenia dostosuj w naszych następnych kolumnach na ten temat.

+: Chcesz mieć dodatkowe zniżki na zakupy? Zostań subskrybentem, aby między innymi uzyskać dodatkowe kupony.

Jak zostać subskrybentem?

Dobre zakupy i dobre Boże Narodzenie!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.