Bretońscy przyjaciele, kupiliście swojego kumpla i partię nowych piłek, ale nadal nie wiecie, gdzie iść pograć padel w Rennes i jego regionie? Nie ma problemu Padel Magazine wymieni najlepsze kluby w Ille-et-Vilaine.

Padel Rennes

Ten klub znajdujący się w samym mieście Rennes oferuje możliwość poprawy swojego „bandejas” na korcie zewnętrznym i trzech wspaniałych torach krytych. Gracze mają do dyspozycji wysokiej jakości udogodnienia, w tym wspaniały i ciepły klub.

Jeśli lubisz squash, wiedz, że klub ma 6 kortów o powierzchni 60m². I tak, nie ma nic złego w zróżnicowaniu przyjemności.

To multisportowe centrum z pewnością zachwyci fanów sportu piłki nożnej, padel i squasha.

Dodatkowo kursy padel są również oferowane przez certyfikowanego nauczyciela Etienne.

Facebook: Padel Rennes
Strona www: Padel Rennes

Garden Rennes

Ogród stał się częścią sportowego dziedzictwa Rennes. Jedna z tenisowych referencji w regionie stała się również renomowanym klubem w padel w Bretanii.

W menu pięć pól padel panoramiczny kryty. Na razie trudno znaleźć tak dobre w okolicy. Zwłaszcza, że ​​klub oferuje duży obiekt sportowy z kortami do squasha, tenisa, tenisa stołowego i siłownią / salą fitness.

Bardzo aktywny w społeczności padel, ten bardzo tętniący życiem klub regularnie organizuje zawody na wszystkich poziomach, aby zadowolić najbardziej wyczynowych spośród Was.

Facebook: Ogród Rennes

breizh Padel

Położony nieco dalej na południe na obrzeżach Rennes, Breizh Padel jest 100% klubem padel !

Ta świątynia padel składa się z 5 krytych kortów o bardzo wysokiej jakości nawierzchni.

Wspaniały klub rozświetli Twoje spotkanie po meczach i pozwoli Ci przeżyć swoje najlepsze punkty z przyjaciółmi przy drinku. Można również oglądać mecze sportowe transmitowane na ekranach w sali.

Rezerwacje dokonywane są bezpośrednio na stronie internetowej breizh Padel.

Sport w parku

Oto mały bonus redakcyjny. Ten klub nie znajduje się w samym Rennes, ale kilka kilometrów dalej, w sąsiednim departamencie, w Mayenne, a dokładniej w mieście Laval.

Najlepsi francuscy gracze przeszli przez ten klub, który był jednym z pierwszych, którzy rozpoczęli padel w północnej części Francji.Należy powiedzieć, że niejaki Simon Boissé przez wiele lat chodził do tego klubu i pozwolił mu uzyskać szlacheckie listy.

Kompleks oferuje kilka sportów i oczywiście padel z trzema krytymi kortami. Nawiązanie do Lavala.

sport w parku laval padel

Strona www: Sport w parku
Facebook: Sport w parku

Brakuje klubu? Chcesz zobaczyć swoje na Padel Magazine ? kontakt@padelmagazyn.fr

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.