Po rozpoczęciu ekspansji na południu i w Paryżu, padel jest coraz bardziej obecny w pozostałej części Francji. Dowód z departamentem Bas-Rhin, który ma dużą liczbę klubów i torów. Odkryj bez dalszej zwłoki różne kluby w Strasburgu i jego okolicach.

Stopa na żywo

Foot Live to kompleks sportowy położony w Schweighouse-sur-Moder w dzielnicy handlowej Sablière. Ośrodek posiada 3 boiska piłkarskie, 2 boiska piłkarskie padel oraz 2 kryte korty do badmintona.

Na terenie kompleksu mieszczą się więc kluby piłkarskie, padel i badmintona w mieście, ale także stowarzyszeń, ośrodków kulturalnych i społecznych, zajęć pozalekcyjnych, szkół i firm na seminaria! Cokolwiek się stanie, zawsze na pewno będziesz się dobrze bawić w Foot Live.

Szczegóły kontaktu:
17 rue de La Sabliere, 67590 Schweighouse-Sur-Moder
+03 (90) 55 37 78 XNUMX XNUMX +XNUMX (XNUMX) XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX +XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX
Stopa na żywo

tenis Padel Soufflenheim Club

Tenis ziemny Padel Club Soufflenheim wyrusza na przygodę padel. Obiekt oferuje dwa odkryte korty tenisowe i jeden zadaszony, dwa tory padel, dom klubowy z zapleczem restauracyjnym, a nawet boiskiem do gry w bule. Wszystkie składniki są po to, aby miło spędzić czas z przyjaciółmi.

Szczegóły kontaktu:
1 Rue Koenigsbruck, 67620 Sufflenheim
03 88 86 79 08 06 19 14 60 39
tenis Padel Soufflenheim Club

Padel Klub Reichstett

Le Padel / Tennis Club Reichstett oferuje sześć odkrytych i dwa kryte korty tenisowe. Posiada również dwa utwory padel teren zewnętrzny i ciepły dom klubowy, który zachwyci miłośników trzeciej połowy!

Szczegóły kontaktu:
Rue de Picardie, 67116 Reichstett
+03 (88) 20 34 76 XNUMX XNUMX +XNUMX (XNUMX) XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX +XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX
Padel Klub Reichstett

Padel & Foot Strasbourg

Le Padel & Foot Strasbourg oferuje piłkę nożną 5-a-side z dwoma boiskami, ale także trzema torami piłkarskimi. padel o pięknej wysokości ponad 9 metrów. Miłośnicy lobów ucieszą się z tych 20×10. Tym samym klub ten staje się drugim ośrodkiem oferującym boiska piłkarskie. padel w pomieszczeniu w Alzacji. Cieszy się piękną lokalizacją, łatwym dostępem i dobrą lokalizacją, aby zaspokoić lokalny popyt.

Szczegóły kontaktu:
11 avenue de l'Energie, 67800 Bischheim
+03 (88) 16 10 10 XNUMX XNUMX +XNUMX (XNUMX) XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX +XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX
Padel & Foot Strasbourg

Tennis Club Strasbourg

Po squasha i tenisie klub tenisowy w Strasburgu zdecydował się również zaoferować dwa korty tenisowe. padel. TCS to największy klub w Alzacji. Dzięki tym dwóm torom jest więc ostoją sportu padel na wolnym powietrzu.

Szczegóły kontaktu:
20 rue Pierre de Coubertain, 67000 Strasburg
+03 (88) 35 29 23 XNUMX XNUMX +XNUMX (XNUMX) XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX +XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX
Tennis Club Strasbourg

4Padel Strasburg

4Padel Strasburg oferuje pięć utworów padel wewnątrz i dwa na zewnątrz. Do dyspozycji są również 4 boiska do piłki nożnej 5-a-side oraz przyjazna strefa restauracyjna. Słynna franczyza mocno uderza w region, oferując nową infrastrukturę z gruntami nowej generacji.

Szczegóły kontaktu:
8 Rue Emile Mathis, 67201 Eckbolsheim
+03 (88) 30 17 60 XNUMX XNUMX +XNUMX (XNUMX) XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX +XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX
4Padel Strasburg

AS d'Électricité de Strasbourg - Tenis & Padel

W przyjaznym i przyjemnym otoczeniu ten kompleks sportowy w Strasburgu oferuje: padel od września 2019 r. Klub wyposażony jest również w sześć kortów tenisowych.

Szczegóły kontaktu:
Chemin de la Holtzmatt, 67200 Strasburg
03 88 30 43 70 06 81 84 80 58
AS d'Électricité de Strasbourg - Tenis & Padel

Brakuje klubu? Chcesz zobaczyć swoje na Padel Magazine ? kontakt @padelmagazyn.fr

Blanche Cretinon

Początkowo pociągał mnie tenis, chcę się nim zainteresować padel odkryć różne ukryte strony tego sportu. Dlatego zdecydowałem się dołączyć do zespołu Padel Magazine. Do zobaczenia wkrótce na terenie!