Oficjalna rakieta Hiszpańskiej Federacji padel (FEP) będzie Oxdog w tym sezonie: duży cios dla szwedzkiej marki.

Oxdog zaczęła naprawdę wyrabiać sobie markę na rynku rakiet śnieżnych padel. Znane ze swoich paluszków trwałe i zaawansowane technologiczniemarka chce teraz dać się poznać jak największej liczbie osób. I po byciu zabezpieczył usługi Teo Zapaty, obecnie liczy na rozgłos Federacji Hiszpańskiej.

Dla Dionisio Ugalde,Oxdog w Hiszpanii: „To porozumienie stanowi ważny krok dla naszej firmy i cieszymy się, że w nadchodzących latach będziemy mogli współpracować ramię w ramię z Hiszpańską Federacją, aby w dalszym ciągu konsolidować padel w Hiszpanii".

Ze swojej strony przewodniczący FEP Ramón Morcillo oświadczył: „Liczę na markę taką jak Oxdog wśród naszych partnerów to zaszczyt, ponieważ szybko wykazał się dużą wiedzą w zakresie produkcji trwałych i mocnych rakiet.

Partnerstwo, które zapowiada się owocnie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !