Adrien Maigret i Dylan Guichard wygrywają P1000 zorganizowane na 4Padel Z Tuluzy. Dwóch graczy, którzy dążą do selekcji w drużynie Francji, zdominowało w finale Le Panse / Trancart.

Koniec z drżeniem

Jako TS3 byli jednymi z faworytów i nie drgnęli! W finale, przeciwko Loïcowi Le Panse i Nicolasowi Trancartowi, Adrien Maigret i Dylan Guichard pozostali solidni, wygrywając 6/4 6/2.

Z drugiej strony w półfinale Maigret / Guichard byli bliscy porażki z Thibaud Pech i Benoit Theard, ale udało im się wygrać w dużym secie 6/4 trzeciego.

„Bravo dla Dylana, świetnie się bawiłem grając z nim na tym P1000”, wyraził Adrien Maigret na swoich portalach społecznościowych.

Guichard wjeżdża na wyższy bieg

To pierwszy tytuł na P1000 dla Dylana Guicharda, który, jak powiedział, próbuje nowej przygody w Hiszpanii przy mikrofonie Nassera Housseiniego w Rennes :

„Wyjeżdżam z Madrytu, aby udać się do Barcelony. Będziemy trenować w akademii Pablo Aymy, a ja mam dobrych przyjaciół, którzy za mną śledzą: będziemy współlokatorem z Manu Vivesem, Julienem Seurinem i Philémonem Raichmanem. Będzie świetnie, ponieważ będziemy też trochę trenować z Benem (Tison) i Scatem (Jeremy Scatena), a celem jest osiągnięcie najwyższego poziomu.".

Tych dwóch mężczyzn zwykle spotkamy na obozie drużynowym Francji w przyszłym tygodniu w Barcelonie!

Dylan-Guichard-Cupra-Rennes-1

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !