P1000 od All In Padel SPORTOWE zbliża się wielkimi krokami, a pierwsze headlinery zaczynają się potwierdzać. Rejestracje są nadal otwarte.

Podniesiony P1000

Dla pierwszego kobiecego i męskiego P1000 zorganizowanego równolegle przez All In Padel Sport, wspaniali gracze przyjadą, aby rywalizować w Bouc-Bel-Air.

Wśród pań Laura CLERGUE i Fiona LIGI będą faworytami do zdobycia nowego P1000. Pary GALFRE / LEVENEZ i PONZIO / NADAL również powinny być w grze i mogą grać z ostatnimi czterema.

Rozpocznie się losowanie mężczyzn z kilkoma drużynami walczącymi o tytuł. AUTHIER/LOPES, PEQUERY/GOURRE, RITZ/LERUSTE i CORBELLI/POTRON to na papierze najlepsze pary.

Małe naczynia w dużych?

„Oczekujemy 20 par dla dziewczynek i 28 dla mężczyzn. Celem jest przyjęcie zawodników w najlepszych warunkach. Przynosimy wyjątkowe rzeczy" wyjaśnione Stéphane Massot, kierownik klubu.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory kwalifikacje będzie grany dalej w piątek 16 września dla obu kategorii i faza końcowa w sobotę 17 i Niedziela 18.

„Zamierzamy ustawić food-truck, sprowadzimy osteopatę, który masuje graczy. Witamy również graczy naszym słynnym stołem obfitości i torbą powitalną. Wciąż też mamy swoje szczególne trofeum– kontynuował dyrektor klubu gminy Bouc-Bel-Air.

ALL_IN_OPEN_2022

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !