Tenis w Grenoble Padel Zamknięte pierwszy dzień jego P1000 pod słonecznym niebem, co pozwoliło zawodnikom rozegrać kilka świetnych meczów.

Rozstawiony z numerem 1, Sanchez/Courrin, dobrze powrócił do swojego turnieju. Zwolniona z pierwszej rundy, w 1/8 finału znalazła parę Cazaban/Perilhon, a następnie w 1/4 finału parę Rubio/Dizy. O duet, który dotarł do półfinału, nie ma co się martwić. Spotka się z parą Bayard/Macchi, rozstawioną z numerem 4.

Nie stanowi to żadnego problemu dla pary Raichman/Ayuso (TS2), która zatrzymała fantastyczną jazdę Cesaratto i Perrina, przegranych z rozstawienia z numerem 6. W półfinale TS2 zmierzy się z rozstawionym z numerem 4, Seuxem /Hayetem.

Zatem pierwsze cztery nasiona odpowiedziały w pierwszym P1000 rozgrywanym w Isère. Spotkają się w najbliższą niedzielę o godzinie 10:30, aby zapewnić sobie miejsce w finale.

Relację na żywo z półfinałów można znaleźć na stronie Padel Telewizja magazynowa:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.