Końcowe klaśnięcie P1000 Maisons TE.HO/Mastellotto TP de la Pommeraie. Po weekendzie pełnym zwrotów akcji Normandia ma swoich mistrzów: Dylana Guicharda i Maxime'a Forcina.

Pierwsza runda tego finału była jednostronna. Na ziemiach Normandii Guichard i Forcin wykorzystali przewagę bardzo wcześnie, pozostawiając Maigreta i Thévenota przygwożdżonych do ziemi. Bardziej agresywny i przedsiębiorczy w wymianach, rozstawiony z numerem 1 wyróżnia się bardzo dobrze w punktacji. Zwycięstwo w pierwszej rundzie nie zajmie mu więcej niż trzydzieści minut: 6-1.

Początek drugiego aktu nie będzie już przyjemniejszy dla rozstawionego z numerem 7. Jeśli Adrienowi Maigretowi i Florentowi Thévenotowi uda się wytrącić dwa break pointy, wystarczy decydujący punkt, aby Dylan Guichard i Maxime Forcin ponownie wyszli na prowadzenie. prowadzić, mając pierwszą przerwę w kieszeni. Maigret i Thévenot mieli jednak szansę na przełamanie przy stanie 4:3. Tworzą możliwości, ale nigdy nie udaje im się ich przekształcić. Stracili kolejny decydujący punkt i zmarnowali kolejną szansę na zdobycie gola. To wystarczyło parze Guichard/Forcin, która w zaledwie godzinę gry zdobyła tytuł.

Wynik końcowy: 6-1, 6-4.

STATYSTYKI-FINAL-P1000-CAEN

Adrien Maigret i Florent Thévenot mogą żałować, szczególnie w drugim secie. Siedem straconych break pointów pozbawiło ich heroicznego powrotu. Dylan Guichard i Maxime Forcin ze swojej strony spisali się bardzo dobrze padel przez cały ten P1000 i logicznie wygrał ten pierwszy turniej w Normandii.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.