To był finał faworytów, 4PADEL Créteil, w tej sekundzie Damski model P1500 w sezonie. Znaleźliśmy parę Bahurel/Invernon naprzeciwko pary Sireix/Pothier.

Obie drużyny zajęły w tym turnieju pierwsze miejsca (waga rankingowa: 1). W bardzo wyrównanym meczu, gdzie Wydawało się, że Élodie i Louise zrobiły duży krok w stronę tytułu, Camille i Lucile podzieliły się swoimi doświadczeniami, aby zdobyć ten tytuł. Zwycięstwo w trzech setach: 4/6 6/4 6/1.

Przerwa będzie wystarczająca

Od pierwszego meczu tego spotkania Louise Bahurel i Élodie Invernon idą na przerwę w serwisie Sireix/Pothier. Obaj gracze rozwijają a padel wysoki poziom i bardzo niepokoją Camille i Lucile.

Ta przerwa wystarczy na resztę zestawu. Rzeczywiście, nawet jeśli Camille i Lucile podniosą swój poziom gry, nie udało im się dogonić wyniku i wrócić na tę późną przerwę.

Pierwszy set perfekcyjnie opanowany dla Louise Bahurel i Élodie Invernon, które nadal nie chcą stracić ani jednego seta w tym turnieju: 6 / 4.

Bardziej zacięty drugi set

Początek drugiej rundy przypomina pierwszą. Po raz kolejny Élodie Invernon i Louise Bahurel wyłamały się i objęły prowadzenie w drugiej rundzie.

Tym razem Lucile i Camille robią wszystko, aby nadrobić zaległości i dać sobie radę à po raz pierwszy służyć swoim przeciwnikom. Wymiany są wyrównane i żadna z drużyn nie chce wykorzystać przewagi w tej rundzie... znajdujemy się na 4/4.

Wchodzimy do czas pieniędzy tego spotkania i ostatecznie wszystko obróci się na korzyść Lucile i Camille. Już po drugim secie udało im się wrócić do gry. 6/4, wszędzie set i w drodze do decydującej trzeciej rundy !

Doświadczenie Sireixa/Pothiera

Po raz pierwszy w tym meczu pierwszej przerwy seta nie wykonują Louise Bahurel i Élodie Invernon ale w rzeczywistości przez Camille Sireix i Lucile Pothier. Krótko po rozpoczęciu tej decydującej rundy obaj gracze prowadzili na tablicy wyników 3:0.

Oczywiście,Doświadczenie Lucile Pothier na prawej stronie boli Louise Bahurel kto mimo cały swój talent w wieku 17 lat ledwo, cierpi trochę więcej ataków ze strony swojego odpowiednika i popełnia kilka błędów.

Élodie i Louise staje się znacznie trudniejsza psychicznie, po prowadzeniu 6/4 1/0 break, znajdują się plecami do ściany. Oszczędzają punkt meczowy na 5/0 i otwórz swój licznik: 5/1.

Następująca akcja zakończy mecz. Przy trzeciej próbie, Camille Sireix i Lucile Pothier zdobywają drugie P1500 w sezonie: 4/6 6/4 6/1.