Podczas zawodów P1500 All In Villefranche-sur-Saône nie było niespodzianek, w których zwyciężyły rozstawione z numerem 1 Jessica Ginier-Barbier i Lucile Pothier. Para zwyciężyła z Tiffany Phaysouphanh i Fioną Ligi (TS3) z wynikiem 6/4 6/3.

Było to pierwsze duże wydarzenie dla All In Villefranche-sur-Saône. Do rywalizacji podczas P1500 zostali zaproszeni najlepsi francuscy gracze. Hierarchia była przestrzegana od początku do końca, bez większych niespodzianek przez cały weekend. Jednak para Phaysouphanh/Ligi spisała się znakomicie w półfinale, wygrywając z Marie-Amélie Dardaine i Charlotte Soubrié (TS2).

Finał był bardziej skomplikowany dla rozstawionej z numerem trzecim, w której zmierzyły się z wicemistrzyniami Francji Jessicą Ginier-Barbier i Lucile Pothier. Choć na początku meczu dali sobie spokój, obaj zawodnicy potrafili szybko zareagować i wrócić do gry. Ostatecznie wystarczyły dwa sety, aby para Ginier/Pothier wygrała P1500.

Ginier Pothier, wszystko w P1500

Wydarzenie okazało się wielkim sukcesem. Wielu zawodników wzięło udział w tej wycieczce, podobnie jak liczna publiczność, która przybyła, aby wziąć udział w tych pierwszych zawodach. To obiecująco na przyszłe wydarzenia organizowane przez klub!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.