Lilian Fouré i Florian Hue z chwili na chwilę potwierdzają swoją dobrą formę P1500 Spirit Padel, wypuszczając francuski numer 1 Bena Tisona i jego partner Florenta Thevenota (135). Kolejny mecz porównawczy dla tej pary po jego bardzo dobry bieg na poziomie 1500 Padel Arena kampusu, gdzie została rozstawiona z numerem 2.

Bardzo zacięty mecz obu drużyn, który zakończył się super tie-breakiem, pełniącym funkcję trzeciego seta.

Mecz wciągnięty od początku do końca

Pierwszy set był bardzo wyrównany. Jeśli Bena Tisona i Florenta Thevenota kilkukrotnie prowadziły 0:30 przy zagrywce rywali, w tym pierwszym secie nie doszło do przełamania. Do rozstrzygnięcia pomiędzy obiema parami potrzebny był tie-break. Zaleta dla Lilian Fouré i Florian Hue w tym decydującym meczu znów bardzo blisko. Wynik: 7/6 (5).

Od początku drugiego aktu para Fouré/Hue breake i przejmuje prowadzenie. Tison i Thevenot nie pozwalają sobie pozostać w tym meczu i od razu wracają na bramkę. Po raz kolejny debaty są wyrównane i set po raz kolejny kończy się tie-breakiem. Tym razem zmienia się na korzyść francuskiego numeru jeden, 7 / 6 (4).

Wyważone spotkanie

Tym samym mecz kończy się super tie-breakiem. Tym razem będzie wyraźna dominacja pary Hue/Fouré. Po 1 godzinie 22 meczu 11. rozstawiony wygrał 7/6 (5) 6/7 (4) 10/6. Warto zauważyć, że Florian Hue i Lilian Fouré zdobyli w tym spotkaniu mniej punktów niż ich przeciwnicy.

STATYSTYKI TISON THEVENOT HUE CZTERY

Na następny mecz Lilian Fouré i Florian Hue będzie przeciwny nasionu numer 1 Pierre Vincent (14) i François Authier (13).

Dla Benjamina Tisona i Florenta Thevenota jest to 17. miejsce, o które trzeba będzie zabiegać w meczach klasyfikacyjnych. Podczas pierwszego spotkania przy tym stole będą przeciwni Justina Lopesa i Jerome’a Ferrandeza, wyeliminowany przez zakwalifikowanego Seux/Hayeux.

Możesz śledzić ten ostatni P1500 od roku Padel Mag TV i na kanale Twich Duch Padel :