Opublikowano listę zgłoszeń do drugiego w tym sezonie męskiego P1500, który odbędzie się w TSB Jarville, 5 do 7 kwietnia Następny. Kompleks padel klubu powstał w 2021 roku i oferuje 4 tory kryte (2 umożliwiające wyjścia, w tym centralny z trybuną). Będzie gospodarzem drugiego wydarzenia o zasięgu ogólnokrajowym, po Konferencji Wschodniej międzyklubów krajowych 2 w 2 r.

Na szczycie serii 1 znajdziemy Nicolasa Rouaneta et Normana Sancheza. François Authier, niedawno oddzielony od Pierre'a Vincenta, będzie powiązany z Szymon Wagner i utworzy ziarno 2.

Morgan Mannarino / Mathieu Armagnac będzie trzecim rozstawionym w turnieju.

W tym samym duchu Dorian De Meyer, po latach spędzonych u boku Thomasa Vanbauce'a, rozpocznie turniej u boku Maxime'a Forcina. Obaj utworzą czwartą parę turnieju.

Jérémy Garcia i Damien Bayard (ts5) będą starali się potwierdzić po wielkim zwycięstwie w P1000 na godz. Padel 3 Troja.

Jak zawsze będziemy musieli uważnie obserwować parę z Tuluzy, Thibaud Pech i Benoît Theard, którzy nie będą prezentem w tym wydarzeniu.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi