Sobotni dzień kończy się w klubie Pyramides dużymi meczami i ciekawymi niespodziankami do końca sezonu.

Skoncentruj się na pierwszym P2000 w tym roku.

Dla mężczyzn piękne plakaty

  • SCATENA / TISON vs BRITOS / INZERILLO

Na szczycie tabeli rozstawiony numer 2 w tabeli miał pewne obawy w swojej kwarcie przeciwko JT Peyrou i Maxowi Moreau. Jeśli pierwszy set rozpoczął się spokojnie, mecz był wyraźnie wypełniony w drugim secie, szczególnie dzięki wyjątkowej obronie Moreau / Peyrou, parze, która mogła się ugruntować na czas.

Jednak Scatena / Tison był zbyt silny w ataku iw kluczowych momentach zdołał odeprzeć ofensywę Peyrou / Moreau.

W półfinale Scat / Tison zmierzą się z strzelcami pary Haziza / Maigret: Britos / Inzerillo. Niekoniecznie jest to niespodzianka: dla obserwatorów para francusko-argentyńska może być nawet jedną z ulubionych par turnieju.

Trener Pyramids - Player's Academy, Jérôme Inzerillo, od rana pokazuje niesamowite rzeczy. Konsekwentnie i szybko, był w stanie w tej chwili zdobyć przewagę nad swoimi przeciwnikami.

Nawet jeśli… jako rozgrywający, Rémi Gourre będzie miał bardzo dobry mecz po przekątnej Jérôme Inzerillo, a Jérôme Ferrandez często udawało się powstrzymać ataki Andrésa Britosa. "FAerrandez / Gourre, powrót na tor francuski? ”

A co z diabłem Andrésa Britosa? 69. zawodnik na świecie zaskoczył widzów. Francuzi będą musieli rozegrać wielki mecz, jeśli chcą wyjść z tego półfinału.

Nie będziemy się ukrywać: to jest plakat do półfinałów!

  • BERGERON / BLANQUE vs GARCIA / FOURE

Nie lekceważ pary Lyon Authier / Lopes? To prawdziwe pytanie: czasami wydaje się niespodzianką, gdy ten wygrywa P1000 w Open WinWin Padel z Nîmes lub że udaje mu się przeciwstawić francuskim mistrzom padel z tytułu, Bastien Blanqué i Johan Bergeron.

Ich gra nie jest niczym nadzwyczajnym, a mimo to zawsze udaje jej się znaleźć się w czwórce ostatnich. W porównaniu z „BB” Lopes / Authier nie jest tak daleko, pomimo porażki w 3 setach. Pamiętaj: Justin Lopes to selekcjoner z zespołu Francji padel w 2019 roku o mistrzostwo Europy i zwycięstwo także z mistrzami Francji w zeszłym roku podczas Master du FFT PADEL TOUR z Marsylii. A co z François Authier? Błąd Sir 0. Jeden z metronomów padel français.

Ostatecznie Bastien Blanqué i Johan Bergeron wygrywają, ale na krawędzi! W półfinale faworytami konfrontacji będą niewątpliwie mistrzowie Francji. Będą przeciwni północnej parze Fouré / Garcia.

Mała niespodzianka, ponieważ pozostawia nasionko nr 3 w tabeli w super tie-breaku 3. seta: Le Panse / Boissé.

Pamiętaj, że Fouré / Garcia również uda się opuścić hiszpańską parę De Benito / Herreros w 2 setach.

Po rozstawieniu 8 i 3 w tabeli, czy uda jej się pokonać francuskich mistrzów padel ?

Mecze zaplanowano na godzinę 10:XNUMX.

Wśród kobiet faworyci wykonali robotę

  • KLERG / GODALLIER vs INVERNON / SOREL
  • SOUBRIÉ / VANDAELE vs COLLOMBON / GINIER

Pod koniec dnia wszystkie ćwierćfinały przebiegły dość szybko. Nasiona wygrały odpowiednie mecze z autorytetem. Usługi te pozwalają nam wierzyć, żeNiedziela będzie bardziej opozycyjna między czterema parami pełni zaufania.

Spotkaj się o 9 rano w klubie piramid, aby zobaczyć półfinały kobiet. Po nich odbędą się półfinały mężczyzn i wielkie finały.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !