Sobotni dzień kończy się w klubie Pyramides dużymi meczami i ciekawymi niespodziankami na resztę sezonu.

Skoncentruj się na pierwszym P2000 w historii francuskiego padla.

Dla mężczyzn piękne plakaty

  • SCATENA / TISON vs BRITOS / INZERILLO

Na szczycie tabeli rozstawiony numer 2 w tabeli miał kilka przerażeń w swojej kwarcie przeciwko JT Peyrou i Maxowi Moreau. Jeśli pierwszy set rozpoczął się spokojnie, mecz był wyraźnie wypełniony w drugim, szczególnie wyjątkową obroną Moreau / Peyrou, parą, która mogła się ugruntować na czas.

Jednak Scatena / Tison był zbyt silny w ataku iw kluczowych momentach zdołał odeprzeć ofensywę Peyrou / Moreau.

W półfinale Scat / Tison zmierzą się z strzelcami pary Haziza / Maigret: Britos / Inzerillo. Niekoniecznie jest to niespodzianka: dla obserwatorów para francusko-argentyńska może być nawet jedną z ulubionych par turnieju.

Trener Pyramids - Player's Academy, Jérôme Inzerillo, od dzisiejszego ranka pokazuje niesamowite rzeczy. Konsekwentnie i szybko, był w stanie w tej chwili zdobyć przewagę nad swoimi przeciwnikami.

Nawet jeśli… w tej kwarcie Rémi Gourre będzie miał bardzo dobry mecz po przekątnej Jérôme Inzerillo, a Jérôme Ferrandez często udawał się powstrzymać ataki Andrésa Britosa. "FAerrandez / Gourre, powrót na tor francuski? ”

A co z diabłem Andrésa Britosa? 69. zawodnik na świecie zaskoczył widzów. Francuska para będzie musiała rozegrać wielki mecz, jeśli chce wyjść z tego półfinału.

Nie będziemy się ukrywać: to jest plakat na półfinały!

  • BERGERON / BLANQUE vs GARCIA / FOURE

Nie lekceważ pary Lyon Authier / Lopes? To prawdziwe pytanie: czasami mamy wrażenie, że to niespodzianka, kiedy ten wygrywa P1000 w Open WinWin Padel de Nîmes lub że udaje mu się stanąć w obliczu mistrzów Francja w tytule padel, Bastien Blanqué i Johan Bergeron.

Ich gra nie jest niczym nadzwyczajnym, a mimo to zawsze udaje jej się znaleźć się w czwórce ostatnich. W porównaniu z „BB” Lopes / Authier nie jest tak daleko pomimo porażki w 3 setach. Pamiętaj: Justin Lopes to selekcja w drużynie France Padel w 2019 roku na mistrzostwa Europy i zwycięstwo również nad mistrzami Francji w zeszłym roku podczas Master of the FFT PADEL TOUR w Marsylii. A co z François Authier? Błąd pana 0. Jeden z metronomów francuskiego padla.

Ostatecznie Bastien Blanqué i Johan Bergeron wygrywają, ale na krawędzi! W półfinale faworytami konfrontacji będą niewątpliwie mistrzowie Francji. Będą przeciwnikami północnej pary Fouré / Garcia.

Mała niespodzianka, ponieważ opuszcza nasienie nr 3 w tabeli w super tie-breaku trzeciego seta: Le Panse / Boissé.

Pamiętaj, że Fouré / Garcia również uda się opuścić hiszpańską parę De Benito / Herreros w 2 setach.

Po rozstawieniu 8 i 3 w tabeli, czy uda jej się pokonać francuskich mistrzów padla?

Mecze zaplanowano na godzinę 10:XNUMX.

Wśród kobiet faworyci wykonali robotę

  • KLERG / GODALLIER vs INVERNON / SOREL
  • SOUBRIÉ / VANDAELE vs COLLOMBON / GINIER

Pod koniec dnia wszystkie ćwierćfinały przebiegły dość szybko. Nasiona wygrały odpowiednie mecze z autorytetem. Usługi te pozwalają nam wierzyć, żeNiedziela będzie bardziej opozycyjna między czterema parami pełni zaufania.

Spotkaj się o 9 rano w klubie piramid, aby zobaczyć półfinały kobiet. Po nich odbędą się półfinały mężczyzn i wielkie finały.

Lorenzo Lecci López

Po jego nazwach możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielbicielem pasji do sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jego ambicją jest relacjonowanie największych wydarzeń sportowych (igrzysk olimpijskich i światów). Jest zainteresowany sytuacją Padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.