AS Mantaise Tenis Padel organizuje P500 „Double Prime” Mantes-la-Jolie by L’Oustalet w dniach 15–17 grudnia.

Aby w całkowitym relaksie podejść do obchodów zakończenia roku, AS Mantaise Tennis Padel zdecydowałem się leczyć!

Rzeczywiście, zachodni paryski klub zdecydował się zorganizować P500 „Double Prime”. Innymi słowy: podwójna nagroda pieniężna!

Ponadto bezpłatna loteria pozwoli wszystkim uczestnikom turnieju mieć nadzieję na wygranie nagród i prezentów. I wyjdź z uśmiechem, cokolwiek się stanie.

Mantes-la-Jolie, kochanie!

Benjamin BLOT – Prezes AS Mantaise Tennis Padel : „Chcieliśmy sprawić sobie przyjemność, dając przyjemność, zabawiając. Udało nam się to zorganizować dzięki naszym partnerom, piekarni L'Oustalet i Bistrot du Vexin. Ogromne podziękowania dla Juliana Douceta, członka klubu i padeljest uzależniony. Jest to również możliwe dzięki partnerstwu, które nawiązaliśmy ze strukturą wewnętrzną West Padel Limay, co pozwala nam oferować turnieje w okresie zimowym, co jest nadal skomplikowane, ponieważ nasze tory znajdują się wyłącznie poza klubem. Prace na zadaszonym obiekcie, na którym znajdą się dwie stoki narciarskie padel dodatkowe rozpoczną się w drugim kwartale 2024 roku. Nastąpi to szybko i pozwoli nam zachować ciągłość naszej strategii rozwoju. padel, zwłaszcza poprzez szkołę padel dla młodzieży i znacznie gęstszy kalendarz turniejów. Wciąż mamy w zanadrzu kilka ciekawych pomysłów! »

Spodziewanych jest blisko pięćdziesięciu zawodników. W szczególności dwóch francuskich zawodników z Top 10: były rezydent klubu Adrien Maigret (nr 8) związany ze znamienitymi Dimitri Huet et Max Moreau (nr 4), który również wyruszy w podróż.

Program na niedzielę: ćwierćfinały od godz. 9:14; półfinały od godz. 16; finał: XNUMX:XNUMX

Kolejny miły wysiłek dla zawodników: turniej będzie transmitowany i komentowany przez Julien BLOT, dyrektor sportowy AS Mantaise Tennis Padel, na żywo na Twitchu od piątku kanał @Julninhoo, następnie uzupełniony także od półfinału równoległą transmisją na kanale YouTube Padel Magazine (Padel Magiczny telewizor).

O AS Mantaise Tennis Padel

Klub Tenisowy, padel i tenis plażowy, AS Mantaise znajduje się we wspaniałej okolicy Île aux Dames, nad brzegiem Sekwany. Mały zakątek raju, gdzie duch #PrzyjemnośćGrinta króluje, z 13 kortami tenisowymi, w tym 3 krytymi i 6 kortami ziemnymi, 2 padel na świeżym powietrzu (wkrótce 3…), 2 korty do tenisa plażowego i legendarna restauracja Tiebreak, oferująca relaksującą i świąteczną atmosferę! Klub pionierów w padel i trener francuskiej drużyny nr 1 padel : Benjamin TISON. Etykiety: Tenis kobiet / Roland Garros / Trening Galaxie. Nie wahaj się przyjść i odkryć klub, zrelaksować się na tarasie przy drinku, dobrze zjeść, a przede wszystkim bawić się, rozwijać, jednocześnie bawiąc się tak dobrze, jak to tylko możliwe!

Aby podążać za białym królikiem, jest tutaj:

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.

Tagi