Drugi rok z rzędu komisja padel regionu PACA tworzy obwód turniejowy padel zarezerwowane dla młodych ludzi poniżej 18.

Ten cykl turniejowy, utworzony w zeszłym roku w następstwie francuskich młodzieżowych mistrzostw między ligowych, odbędzie się ponownie w tym roku. Tak będzie 11 etapów, które potrwają od października do grudnia.

To wyjątkowe wydarzenie we Francji przybiera formę turnieje / wykrycia w ciągu jednego dnia, zarezerwowane dla mniej niż 18 lat. Akceptowane są wszystkie kategorie : dziewczęta, chłopcy, mieszane. Tabele są tworzone według poziomów, w formie zatwierdzonych P100.

Liga PACA, jeden z najbardziej dynamicznych turniejów we Francji, ale także odniesienie wśród nieletnich (wicemistrz Francji dla młodzieży w 2019 r.), pragnie umożliwić młodym ludziom zabawę między sobą, ale także wykrycie przyszłych talentów. Ambicją byłoby pójście za nią przez inne ligi, aby móc stworzyć francuski obwód.

Obwód ten zakończy się pod koniec grudnia i od stycznia ustąpi miejsca zawodom drużyn, młodzieży i dorosłych.

 

Młode randki z PACA Circuit

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !