Jak powiedzieliśmy wcześniej, Padel Położona arena wyciągnij wszystko, oferując organizację godną międzynarodowych turniejów dla w 1000% żeńskiej P100 który odbędzie się w ten weekend. I udało się, bo jak zobaczycie poniżej, piękni ludzie pojadą do Isneauville, niedaleko Rouen.

W rzeczywistości znajdzie się nawet gracz, który nim jest wpis do głównej tabeli Premier Padel Katar Major w tym tygodniu! Pochodząca z Normandii Élodie Invernon wraca „do domu” z oczywistą chęcią podniesienia trofeum. Jednak 125. zawodniczka w rankingu FIP, która wraz z Alexią Dechaume-Balleret zajmuje czwarte miejsce, będzie miała wiele do zrobienia, aby zdobyć ten P4. Rzeczywiście, kilka zespołów wydaje się konkurencyjnych, takich jak Duchene / Tonda (TS1000), Lefevre / Denecheau (TS1), ale także Clergue / Loit. Ta para utworzona przez byłego członka WPT Top 2 i byłego zawodowego tenisistę może zaboleć!

Pamiętajcie, że ci, którzy nie mogą pojechać do Rouen, nadal będą mogli cieszyć się przedstawieniem, ponieważ transmisja na żywo będzie Padel Magiczny telewizor z kwatery! Poniżej linki do śledzenia meczów:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !