Operacja uwodzenia FFT, prowadzona przez Marianne Vandaele odpowiedzialną za rozwój padel kobiecy, kontynuuje z wigorem. Po zaproszeniu przyszłych graczy na dwa wydarzenia w Lot-et-Garonne we wrześniu ubiegłego roku, tym razem przyszli gracze są zapraszani do Loary i Rodanu, a dokładnie do Lyonu i Saint-Étienne.

Oba kluby, PadelStrzał Lyonu i PadelShot de Saint-Étienne otworzą swoje tereny, na których będą mogły przedstawiać kobiety padelpod przewodnictwem Marianne Vandaele. Kobiety nie reprezentującą zaledwie 18% licencjobiorców we Francji, spółkę FFT zorganizowali te sesje inicjacyjne, całkowicie bezpłatne, w celu przyciągnięcia większej liczby graczy.

https://www.youtube.com/watch?v=u-ljU_HEfJg

Pierwsze spotkanie odbędzie się w Lyonie 1 listopada i dostępne będą dwa terminy: od 15:30 do 17:17 i od 30:19 do 19:30. Od godziny XNUMX:XNUMX odbędzie się mecz pokazowy z udziałem wysokiej klasy francuskich zawodników.

Spotkanie odbędzie się w Saint-Étienne 2 listopada i dostępne są również dwa terminy: od 17:30 do 19:19 i od 30:21 do XNUMX:XNUMX.

Warto zaznaczyć, że po każdym automacie będzie oferowany przez organizatorów napój. Celem jest umożliwienie obecnym kobietom wzajemnego poznania się i – dlaczego nie – rozważenia powrotu do gry padel ensemble.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.